| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | FR slalom | 3. | 6.36 | 6,7 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
43. | 9.61 | 18,9 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
43. | 44.01 | 78,6 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1M slalom heat |
38. | 12.55 | 16,8 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | C1M slalom heat |
51. | 115.03 | 147,0 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | C1M slalom heat |
39. | 21.15 | 20,3 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | C1M slalom heat |
32. | 9.57 | 12,5 | - | ||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | K1M slalom | - | |||||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | C1M slalom | 25. | 29.35 | 28,6 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom final junior |
10. | 106.30 | 122,0 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom semifinal junior |
8. | 3.42 | 3,8 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom semifinal junior |
36. | 62.28 | 73,7 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
2. | 7.89 | 9,8 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
10. | 9.29 | 16,4 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat junior |
14. | 10.65 | 12,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 7 | 10 |
| YAMAMOTO Keigo | sl 0 29.05.26 | sl 0 04.09.25 | sl 0 28.08.25 | sl 0 26.01.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 157 15.08.23/3 |
| pořadí | 51. | 39. | 32. | 25. | 14. | 8. | 10. |
| odstup % | 147,0 | 20,3 | 12,5 | 28,6 | 12,4 | 3,8 | 122,0 |
| % poražených soupeřů | 3,8 | 11,6 | 32,6 | 17,2 | 51,9 | 75,9 | --- |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 10.7 | 25.0 | 35.5 | 51.0 | 25.6 |
| medián | 10 | 25 | 32 | 51 | 25 |
| modus | 8 | 25 | 32 | 51 | 8 |
| počet závodů | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 46,1 | 28,6 | 16,4 | 147,0 | 49,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 42,6 | 17,2 | 22,1 | 3,8 | 27,6 |
| počet jízd | 6 | 2 | 4 | 2 | 14 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 14,3% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 1 50,0% | 2 50,0% | 1 50,0% | 7 50,0% |
| YAMAMOTO Keigo | sl 0 29.05.26 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 |
| pořadí | 38. | 2. | 36. |
| odstup % | 16,8 | 9,8 | 73,7 |
| % poražených soupeřů | 33,9 | 97,8 | 10,3 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 19.0 | 38.0 | 25.3 |
| medián | 2 | 38 | 36 |
| modus | 2 | 38 | 2 |
| počet závodů | 2 | 1 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 41,7 | 16,8 | 33,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 54,1 | 33,9 | 47,3 |
| počet jízd | 4 | 2 | 6 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 1 50,0% | 3 50,0% |
| YAMAMOTO Keigo | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 43. | 43. | 10. |
| odstup % | 78,6 | 18,9 | 16,4 |
| % poražených soupeřů | 19,2 | 19,2 | 88,3 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 10.0 | 43.0 | 32.0 |
| medián | 10 | 43 | 43 |
| modus | 10 | 43 | 43 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 16,4 | 48,7 | 38,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 88,3 | 19,2 | 42,2 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 4 100,0% | 6 100,0% |