| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
60. | 5.77 | 12,6 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
60. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
58. | 14.28 | 16,5 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
54. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom heat |
60. | 11.11 | 13,9 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1M slalom heat |
68. | 62.99 | 75,0 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
40. | 5.49 | 10,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
40. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal U-23 |
26. | 29.67 | 32,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
26. | 12.04 | 14,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
31. | 8.44 | 10,7 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
70. | 7.84 | 12,1 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
70. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1M slalom heat |
71. | 73.19 | 80,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
62. | 11.60 | 22,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal junior |
16. | 10.69 | 12,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal junior |
23. | 22.80 | 25,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
16. | 6.07 | 7,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat junior |
23. | 12.16 | 13,0 | - | |
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
50. | 15.22 | 16,7 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
68. | 123.42 | 123,8 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
70. | 38.56 | 62,8 | - | ||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
65. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
49. | - | ||||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
58. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | K1M slalom heat |
64. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat junior |
19. | 35.09 | 40,9 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
24. | 43.49 | 77,0 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
27. | 30.55 | 37,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 7 | 17 |
| KOROBOV Alexandr | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 68. | 30. | 26. | 19. | 23. | 68. | 19. |
| odstup % | 75,0 | 14,7 | 32,8 | 13,0 | 25,0 | 123,8 | 40,9 |
| % poražených soupeřů | 2,9 | 43,1 | 13,8 | 66,7 | 24,1 | 2,9 | 33,3 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 19.0 | 36.7 | 41.3 | 36.1 |
| medián | 19 | 23 | 30 | 26 |
| modus | 19 | 19 | 26 | 19 |
| počet závodů | 1 | 3 | 3 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 40,9 | 53,9 | 40,8 | 46,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 33,3 | 31,2 | 19,9 | 26,7 |
| počet jízd | 2 | 6 | 6 | 14 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 4 66,7% | 4 66,7% | 9 64,3% |
| KOROBOV Alexandr | sl 0 11.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 12.06.25 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 58. | 60. | 31. | 71. | 11. | 16. | 50. | 49. | 34. | 27. |
| odstup % | 16,5 | 13,9 | 10,7 | 80,0 | 7,3 | 12,5 | 16,7 | 0,0 | 0,0 | 37,8 |
| % poražených soupeřů | 28,8 | 25,3 | 62,0 | 5,4 | 86,3 | 48,3 | 38,8 | --- | --- | 43,5 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 27.0 | 41.5 | 25.7 | 55.0 | 40.7 |
| medián | 27 | 34 | 16 | 58 | 34 |
| modus | 27 | 34 | 11 | 31 | 11 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 | 4 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 37,8 | 0,0 | 12,2 | 30,3 | 19,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 43,5 | 0,0 | 57,8 | 30,4 | 33,8 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 | 8 | 20 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 2 50,0% | 5 83,3% | 4 50,0% | 12 60,0% |
| KOROBOV Alexandr | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 12.06.25 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 60. | 60. | 54. | 40. | 40. | 70. | 70. | 62. | 70. | 65. | 58. | 24. |
| odstup % | 101,8 | 12,6 | 91,7 | 82,1 | 10,3 | 41,2 | 12,1 | 22,7 | 62,8 | 0,0 | 0,0 | 77,0 |
| % poražených soupeřů | 23,4 | 21,3 | 30,3 | 48,7 | 48,7 | 1,4 | 1,4 | 14,1 | 14,8 | --- | --- | 70,1 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 24.0 | 61.5 | 66.0 | 56.3 | 56.1 |
| medián | 24 | 58 | 62 | 60 | 60 |
| modus | 24 | 58 | 62 | 40 | 70 |
| počet závodů | 1 | 2 | 2 | 7 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 77,0 | 0,0 | 42,7 | 50,2 | 42,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 70,1 | 0,0 | 14,5 | 25,0 | 22,9 |
| počet jízd | 2 | 4 | 4 | 14 | 24 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 2 100,0% | 7 100,0% | 12 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 4 100,0% | 4 100,0% | 14 100,0% | 24 100,0% |