| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
- | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
- | ||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
36. | 4.48 | 8,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
36. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal U-23 |
15. | 4.77 | 5,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal U-23 |
27. | 38.71 | 42,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
27. | 10.40 | 12,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
15. | 7.53 | 9,5 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
48. | 6.03 | 9,3 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
48. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1M slalom heat |
52. | 25.84 | 26,5 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
35. | 6.46 | 12,7 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
35. | 44.01 | 78,6 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1M slalom heat |
32. | 11.00 | 14,8 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | C1M slalom heat |
50. | 78.55 | 100,4 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1M slalom -O |
20. | 9.21 | 11,4 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
32. | 12.29 | 16,7 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1M slalom | 17. | 10.97 | 11,7 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 24. | 8.03 | 9,0 | - | ||
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1M slalom heat |
52. | 14.18 | 15,2 | - | |
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | C1M slalom heat |
46. | 72.97 | 95,7 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | K1M slalom heat |
50. | 13.92 | 19,3 | - | ||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal junior |
24. | 29.34 | 32,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal junior |
27. | 36.75 | 43,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat junior |
24. | 10.23 | 10,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
27. | 7.44 | 8,9 | - | |
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
64. | 61.92 | 62,1 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 77. | 11.78 | 14,0 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | C1M slalom | 85. | 55.93 | 62,1 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | C1M slalom | 15. | 34.19 | 33,6 | - | ||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | C1M slalom heat |
62. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom semifinal junior |
15. | 7.74 | 8,5 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat junior |
20. | 13.01 | 15,2 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
36. | 64.76 | 80,2 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
72. | 43.49 | 77,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 16 | 26 |
| PARRY Daniel | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 28.08.25 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 106 02.08.24 | sl 0 24.05.24 | sl 161 19.09.23 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 |
| pořadí | 25. | 27. | 52. | 50. | 17. | 20. | 52. | 46. | 15. | 24. | 64. | 85. | 15. | 42. | 20. | 15. |
| odstup % | 12,7 | 42,8 | 26,5 | 100,4 | 11,7 | 11,4 | 15,2 | 95,7 | 10,9 | 32,1 | 62,1 | 62,1 | 33,6 | 0,0 | 15,2 | 8,5 |
| % poražených soupeřů | 52,9 | 10,3 | 17,7 | 5,8 | 50,0 | 45,7 | 15,0 | 2,2 | 74,1 | 20,7 | 8,7 | 11,6 | 68,9 | 22,6 | 29,6 | 51,7 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 25.7 | 50.0 | 40.2 | 31.8 | 35.6 |
| medián | 20 | 15 | 46 | 25 | 25 |
| modus | 15 | 15 | 15 | 17 | 15 |
| počet závodů | 3 | 2 | 5 | 6 | 16 |
| průměrný odstup od vítěze % | 7,9 | 47,9 | 43,2 | 34,2 | 33,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 34,6 | 40,3 | 24,1 | 30,4 | 30,5 |
| počet jízd | 6 | 4 | 10 | 12 | 32 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 0 0,0% | 1 16,7% | 3 18,8% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 1 25,0% | 5 50,0% | 6 50,0% | 15 46,9% |
| PARRY Daniel | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 0 28.08.25 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 106 02.08.24 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 28. | 15. | 32. | 24. | 32. | 50. | 16. | 27. | 77. | 36. |
| odstup % | 9,5 | 5,7 | 14,8 | 9,0 | 16,7 | 19,3 | 8,9 | 43,1 | 14,0 | 80,2 |
| % poražených soupeřů | 65,8 | 51,7 | 44,6 | 68,1 | 63,1 | 18,3 | 79,5 | 10,3 | 43,7 | 23,9 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 36.0 | 77.0 | 31.0 | 26.2 | 33.7 |
| medián | 36 | 77 | 27 | 28 | 28 |
| modus | 36 | 77 | 16 | 32 | 32 |
| počet závodů | 1 | 1 | 3 | 5 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 80,2 | 14,0 | 23,8 | 11,1 | 22,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 23,9 | 43,7 | 36,0 | 58,7 | 46,9 |
| počet jízd | 2 | 2 | 6 | 10 | 20 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 20,0% | 1 10,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 0 0,0% | 4 66,7% | 7 70,0% | 12 60,0% |
| PARRY Daniel | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 36. | 36. | 48. | 48. | 35. | 35. | 72. |
| odstup % | 82,1 | 8,4 | 41,2 | 9,3 | 78,6 | 12,7 | 77,0 |
| % poražených soupeřů | 53,9 | 53,9 | 32,9 | 32,9 | 34,6 | 34,6 | 7,8 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 72.0 | 39.7 | 44.3 |
| medián | 72 | 36 | 36 |
| modus | 72 | 35 | 35 |
| počet závodů | 1 | 6 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 77,0 | 38,7 | 44,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 7,8 | 40,5 | 35,8 |
| počet jízd | 2 | 12 | 14 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 6 100,0% | 7 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 12 100,0% | 14 100,0% |