| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
73. | 33.53 | 38,8 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom heat |
62. | 12.27 | 15,3 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal U-23 |
27. | 14.26 | 17,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
27. | 7.03 | 8,9 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1M slalom heat |
50. | 16.35 | 17,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
56. | 9.26 | 18,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal junior |
18. | 11.73 | 13,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
18. | 7.09 | 8,5 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1M slalom | 56. | 121.40 | 124,4 | - | ||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | K1M slalom | 25. | 19.56 | 21,1 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom semifinal junior |
11. | 6.38 | 7,5 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
4. | 10.77 | 13,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 |
| SAITO Teppei | sl 0 11.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 24.05.24 | sl 0 26.01.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 |
| pořadí | 73. | 62. | 25. | 27. | 50. | 14. | 18. | 56. | 25. | 4. | 11. |
| odstup % | 38,8 | 15,3 | 8,9 | 17,1 | 17,9 | 8,5 | 13,8 | 124,4 | 21,1 | 13,3 | 7,5 |
| % poražených soupeřů | 10,0 | 22,8 | 69,6 | 10,3 | 33,8 | 82,2 | 41,4 | 28,6 | 57,1 | 93,5 | 74,4 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 7.5 | 40.5 | 16.0 | 47.4 | 33.2 |
| medián | 4 | 25 | 14 | 50 | 25 |
| modus | 4 | 25 | 14 | 25 | 25 |
| počet závodů | 2 | 2 | 2 | 5 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 10,4 | 72,8 | 11,1 | 19,6 | 26,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 84,0 | 42,9 | 61,8 | 29,3 | 47,6 |
| počet jízd | 4 | 4 | 4 | 10 | 22 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 50,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 9,1% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 1 25,0% | 3 75,0% | 5 50,0% | 13 59,1% |