| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
71. | 8.01 | 17,4 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
71. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
65. | 20.43 | 23,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
52. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1M slalom heat |
70. | 87.99 | 97,4 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
36. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom heat |
65. | 15.67 | 19,6 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
24. | 5.99 | 10,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
32. | 4.07 | 7,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
42. | 13.53 | 17,1 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
- | |||||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
35. | 3.86 | 7,6 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
35. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
45. | 10.84 | 13,0 | - | |
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
35. | 21.72 | 24,6 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross individual |
43. | 6.69 | 10,9 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross |
43. | 34.09 | 51,7 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
39. | 38.56 | 62,8 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
64. | 28.43 | 31,2 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | MX1 slalom cross |
61. | 49.83 | 99,3 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1M slalom heat |
57. | 19.99 | 23,9 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
16. | 8.17 | 14,5 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
28. | 32.24 | 39,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| MARTINEZ Jesus | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 08.07.25 | sl 86 26.06.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 65. | 70. | 65. | 42. | 45. | 35. | 64. | 57. | 28. |
| odstup % | 23,7 | 97,4 | 19,6 | 17,1 | 13,0 | 24,6 | 31,2 | 23,9 | 39,9 |
| % poražených soupeřů | 20,0 | 10,4 | 19,0 | 48,1 | 48,8 | 52,8 | 21,3 | 30,9 | 41,3 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 28.0 | 50.3 | 60.5 | 52.3 |
| medián | 28 | 45 | 65 | 57 |
| modus | 28 | 35 | 65 | 65 |
| počet závodů | 1 | 4 | 4 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 39,9 | 23,2 | 39,4 | 32,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 41,3 | 38,5 | 24,4 | 32,5 |
| počet jízd | 2 | 8 | 8 | 18 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 4 50,0% | 4 50,0% | 9 50,0% |
| MARTINEZ Jesus | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 86 26.06.25 | sl 86 26.06.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 71. | 71. | 52. | 36. | 24. | 32. | 35. | 35. | 43. | 43. | 39. | 61. | 16. |
| odstup % | 101,8 | 17,4 | 66,7 | 91,7 | 10,9 | 7,6 | 91,7 | 7,6 | 51,7 | 10,9 | 62,8 | 99,3 | 14,5 |
| % poražených soupeřů | 9,1 | 6,7 | 27,1 | 53,9 | 69,7 | 59,2 | 59,0 | 59,0 | 33,3 | 33,3 | 53,1 | 22,1 | 80,5 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 16.0 | 42.7 | 47.7 | 42.9 |
| medián | 16 | 39 | 36 | 39 |
| modus | 16 | 35 | 71 | 35 |
| počet závodů | 1 | 6 | 6 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 14,5 | 54,0 | 49,4 | 48,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 80,5 | 43,3 | 37,6 | 43,5 |
| počet jízd | 2 | 12 | 12 | 26 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 6 100,0% | 6 100,0% | 13 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 12 100,0% | 12 100,0% | 26 100,0% |