RATHOD Pradhyumna Singh, 0

INDregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City MX1 slalom
cross
66.   47.8491,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
heat
73.   39.9950,0-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23 individual
63.   11.3621,2-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23
63.   45.0782,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat U-23
53.   20.4825,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23 individual
78.   15.2130,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23
78.   47.8391,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat U23
85.   112.30134,3-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1M slalom
heat
61.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
73.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
74.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1M slalom
heat
66.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1M slalom
heat
84.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre MX1 slalom
cross
83.   23.2430,3-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
heat junior
35.   57.9871,8-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross junior
61.   43.4977,0-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103970|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103970|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8           8
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

RATHOD Pradhyumna Singhsl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
08.07.25
SP5 sl
19.09.24
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 161
19.09.23
sl 157
15.08.23
pořadí73.53.85.31.74.36.54.35.
odstup %50,025,9134,30,00,00,00,071,8
% poražených soupeřů8,934,22,3---------24,326,1
pořadí2023202420252026celkem
průměr44.547.085.063.055.1
medián3536855353
modus3531855331
počet závodů23128
průměrný odstup od vítěze %35,90,0134,337,935,2
průměrné % poražených soupeřů25,20,02,321,612,0
počet jízd462416
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
3
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
8
50,0%

Kategorie MX1

RATHOD Pradhyumna Singhsl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
SP2 sl
06.06.24
sl 161
19.09.23
sl 157
15.08.23
pořadí66.63.63.78.78.73.83.61.
odstup %91,782,121,291,730,00,030,377,0
% poražených soupeřů14,518,418,47,27,2---16,322,1
pořadí2023202420252026celkem
průměr72.073.078.064.070.6
medián6173786366
modus6173786363
počet závodů21238
průměrný odstup od vítěze %53,60,060,965,053,0
průměrné % poražených soupeřů19,20,07,217,113,0
počet jízd424616
lepší 1. jízda2
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
3
100,0%
8
100,0%
čistých jízd4
100,0%
2
100,0%
4
100,0%
6
100,0%
16
100,0%