| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
69. | 14.13 | 26,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
69. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
61. | 42.95 | 54,3 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
40. | 73.59 | 91,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 2 |
| YU Kai-Chien | sl 0 30.06.26 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 61. | 40. |
| odstup % | 54,3 | 91,1 |
| % poražených soupeřů | 24,1 | 15,2 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 40.0 | 61.0 | 50.5 |
| medián | 40 | 61 | 40 |
| modus | 40 | 61 | 40 |
| počet závodů | 1 | 1 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 91,1 | 54,3 | 72,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 15,2 | 24,1 | 19,7 |
| počet jízd | 2 | 2 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 1 50,0% | 2 50,0% |
| YU Kai-Chien | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 69. | 69. |
| odstup % | 82,1 | 26,4 |
| % poražených soupeřů | 10,5 | 10,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 69.0 | 69.0 |
| medián | 69 | 69 |
| modus | 69 | 69 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 54,2 | 54,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 10,5 | 10,5 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |