| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 55. | 12.85 | 15,2 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | 36. | 3.47 | 6,7 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
75. | 8.78 | 24,4 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
51. | 7.66 | 14,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
51. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
71. | 64.08 | 81,0 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
28. | 11.29 | 15,4 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 62. | 63.65 | 71,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 75. | 13.65 | 16,0 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
143. | 60.53 | 133,7 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
42. | 78.42 | 97,1 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
49. | 43.49 | 77,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| SCHMIDT Jonas | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 75. | 55. | 71. | 62. | 28. | 143. | 75. | 42. |
| odstup % | 24,4 | 15,2 | 81,0 | 71,3 | 15,4 | 133,7 | 16,0 | 97,1 |
| % poražených soupeřů | 42,2 | 56,5 | 11,4 | 15,3 | 67,9 | 7,8 | 51,3 | 10,9 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 42.0 | 109.0 | 58.2 | 68.9 |
| medián | 42 | 75 | 62 | 62 |
| modus | 42 | 75 | 28 | 75 |
| počet závodů | 1 | 2 | 5 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 97,1 | 74,9 | 41,4 | 56,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 10,9 | 29,6 | 38,7 | 32,9 |
| počet jízd | 2 | 4 | 10 | 16 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 4 80,0% | 6 75,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 1 25,0% | 4 40,0% | 6 37,5% |
| SCHMIDT Jonas | sl 0 14.08.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 36. | 51. | 51. | 49. |
| odstup % | 6,7 | 82,1 | 14,3 | 77,0 |
| % poražených soupeřů | 47,0 | 34,2 | 34,2 | 37,7 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 49.0 | 46.0 | 46.8 |
| medián | 49 | 51 | 49 |
| modus | 49 | 51 | 51 |
| počet závodů | 1 | 3 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 77,0 | 34,4 | 45,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 37,7 | 38,5 | 38,3 |
| počet jízd | 2 | 6 | 8 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 3 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 6 100,0% | 8 100,0% |