| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 52. | 11.45 | 13,5 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
80. | 9.62 | 26,7 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
68. | 58.55 | 74,0 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
- | |||||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
43. | 9.71 | 11,6 | - | |
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
42. | 28.40 | 32,2 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1M slalom heat |
59. | 20.55 | 24,6 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 66. | 9.76 | 11,6 | - | |
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
64. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
42. | - | ||||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat U23 |
16. | 11.35 | 13,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 |
| CHRISTIE-WILLIAMS John Coleman | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 08.07.25 | sl 86 26.06.25 | sl 0 05.06.25 | sl 106 02.08.24 | SP3 sl 13.06.24 | SP2 sl 06.06.24 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 80. | 52. | 68. | 43. | 42. | 59. | 66. | 34. | 42. | 16. |
| odstup % | 26,7 | 13,5 | 74,0 | 11,6 | 32,2 | 24,6 | 11,6 | 0,0 | 0,0 | 13,4 |
| % poražených soupeřů | 38,3 | 58,9 | 15,2 | 51,2 | 43,1 | 28,4 | 51,9 | --- | --- | 60,5 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 16.0 | 47.3 | 48.0 | 66.7 | 50.2 |
| medián | 16 | 42 | 43 | 68 | 43 |
| modus | 16 | 34 | 42 | 52 | 42 |
| počet závodů | 1 | 3 | 3 | 3 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 13,4 | 3,9 | 22,8 | 38,1 | 20,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 60,5 | 17,3 | 40,9 | 37,5 | 34,8 |
| počet jízd | 2 | 6 | 6 | 6 | 20 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 66,7% | 2 20,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 2 33,3% | 4 66,7% | 4 66,7% | 11 55,0% |