| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 28. | 8.14 | 9,6 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
9. | 6.36 | 17,7 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
3. | 0.82 | 1,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
7. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom final U-23 |
12. | 58.55 | 69,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal U-23 |
12. | 3.02 | 3,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
12. | 7.27 | 9,2 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
12. | 44.01 | 78,6 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
19. | 4.08 | 8,0 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
18. | 8.27 | 11,3 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 9. | 6.11 | 6,8 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1M slalom semifinal |
28. | 69.39 | 74,8 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1M slalom heat |
28. | 9.35 | 10,0 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 |
8. | 2.13 | 4,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal U23 |
15. | 4.55 | 5,1 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat U23 |
15. | 4.26 | 5,4 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 individual |
28. | 2.89 | 6,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom final U23 |
3. | 1.53 | 1,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
21. | 2.52 | 5,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
27. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal U23 |
3. | 4.03 | 5,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
3. | 6.71 | 8,0 | - | |
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | MX1 slalom cross |
42. | - | |||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | K1M slalom semifinal |
33. | - | |||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | K1M slalom heat |
33. | - | |||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
33. | - | ||||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
7. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | K1M slalom semifinal |
21. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | K1M slalom heat |
21. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom semifinal U23 |
37. | 59.51 | 72,9 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat U23 |
18. | 2.19 | 2,6 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross U23 |
52. | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 21 |
| CONTRERAS Manel | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 | SP4 sl 12.09.24 | SP4 sl 12.09.24/2 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | SP1 sl 30.05.24/2 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 |
| pořadí | 9. | 28. | 27. | 10. | 12. | 9. | 18. | 23. | 28. | 12. | 15. | 28. | 7. | 3. | 2. | 33. | 33. | 7. | 21. | 18. | 37. |
| odstup % | 17,7 | 9,6 | 9,2 | 3,6 | 69,6 | 6,8 | 11,3 | 10,0 | 74,8 | 5,4 | 5,1 | 8,0 | 5,0 | 1,9 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 2,6 | 72,9 |
| % poražených soupeřů | 93,8 | 78,2 | 67,1 | 69,0 | 8,3 | 88,9 | 79,8 | 66,2 | 6,9 | 80,7 | 51,7 | 68,6 | 79,3 | 81,8 | --- | --- | --- | --- | --- | 55,3 | 7,7 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 27.5 | 19.2 | 16.6 | 16.1 | 18.1 |
| medián | 18 | 21 | 15 | 12 | 18 |
| modus | 18 | 33 | 28 | 9 | 28 |
| počet závodů | 2 | 5 | 7 | 7 | 21 |
| průměrný odstup od vítěze % | 37,8 | 0,0 | 15,8 | 18,3 | 14,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 31,5 | 0,0 | 62,2 | 69,3 | 46,8 |
| počet jízd | 4 | 10 | 14 | 14 | 42 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 42,9% | 3 14,3% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 8 80,0% | 9 64,3% | 5 35,7% | 24 57,1% |
| CONTRERAS Manel | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | SP4 sl 12.09.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 7. | 3. | 12. | 19. | 8. | 28. | 27. | 21. | 42. | 7. | 52. |
| odstup % | 82,1 | 1,5 | 78,6 | 8,0 | 4,7 | 6,8 | 91,7 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 92,1 | 97,4 | 78,8 | 65,4 | 84,1 | 38,6 | 68,7 | 75,9 | --- | --- | 23,9 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 52.0 | 24.5 | 21.0 | 10.3 | 20.5 |
| medián | 52 | 7 | 21 | 7 | 19 |
| modus | 52 | 7 | 8 | 3 | 7 |
| počet závodů | 1 | 2 | 4 | 4 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,0 | 0,0 | 27,0 | 42,6 | 25,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 23,9 | 0,0 | 66,8 | 83,4 | 56,8 |
| počet jízd | 2 | 4 | 8 | 8 | 22 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% | 4 100,0% | 11 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 4 100,0% | 8 100,0% | 8 100,0% | 22 100,0% |