LIAO Li-Hong, 0

TPEregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City MX1 slalom
cross
58.   47.8491,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
heat
59.   10.7813,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23 individual
47.   6.3911,9-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23
47.   45.0782,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat U-23
70.   61.1377,2-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross individual
65.   18.8534,1-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross
65.   42.4173,7-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1M slalom
heat
60.   17.7720,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat U23
47.   10.9613,1-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
57.   21.7623,9-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 K1M slalom
heat
55.   16.0019,1-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
heat U23
18.   14.4317,0-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103979|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103979|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
7           7
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

LIAO Li-Hongsl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
29.09.25
sl 0
08.07.25
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl 157
15.08.23
pořadí59.70.60.47.57.55.18.
odstup %13,577,220,413,123,919,117,0
% poražených soupeřů26,612,719,246,530,033,355,3
pořadí202320252026celkem
průměr18.054.864.552.3
medián18555957
modus18475918
počet závodů1427
průměrný odstup od vítěze %17,019,145,426,3
průměrné % poražených soupeřů55,332,319,731,9
počet jízd28414
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
50,0%
4
50,0%
3
75,0%
8
57,1%

Kategorie MX1

LIAO Li-Hongsl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
pořadí58.47.47.65.65.
odstup %91,782,111,973,734,1
% poražených soupeřů25,039,539,511,17,2
pořadí20252026celkem
průměr65.050.756.4
medián654758
modus654747
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %53,961,958,7
průměrné % poražených soupeřů9,234,724,5
počet jízd4610
lepší 1. jízda2
100,0%
3
100,0%
5
100,0%
čistých jízd4
100,0%
6
100,0%
10
100,0%