MATVIIENKO Rostyslav, 0

UKRregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior
23.   32.1047,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior individual
27.   4.217,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
77.   63.5978,8-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat junior
32.   10.5813,1-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross junior individual
37.   11.8528,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross junior
37.   54.60120,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross junior individual
30.   4.999,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross junior
37.   54.60120,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat junior
41.   20.1924,2-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 MX1 slalom
cross
63.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea MX1 slalom
cross
57.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1M slalom
heat
55.   -
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1M slalom 17.   30.3931,1-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
heat U23
30.   37.2443,9-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103982|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103982|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
6           6
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

MATVIIENKO Rostyslavsl 0
30.06.26
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
SP4 sl
12.09.24
sl 0
24.05.24
sl 157
15.08.23
pořadí77.32.41.25.17.30.
odstup %78,813,124,20,031,143,9
% poražených soupeřů16,549,245,2---79,223,7
pořadí2023202420252026celkem
průměr30.021.036.577.037.0
medián3017327730
modus3017327717
počet závodů12216
průměrný odstup od vítěze %43,915,618,778,831,9
průměrné % poražených soupeřů23,739,647,216,535,6
počet jízd244212
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd1
50,0%
2
50,0%
3
75,0%
1
50,0%
7
58,3%

Kategorie MX1

MATVIIENKO Rostyslavsl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
pořadí23.27.37.37.37.30.63.57.
odstup %47,37,5120,328,3120,39,70,00,0
% poražených soupeřů73,568,732,132,132,159,2------
pořadí202420252026celkem
průměr60.035.325.038.9
medián57372337
modus57372337
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %0,069,627,441,7
průměrné % poražených soupeřů0,038,971,137,2
počet jízd48416
lepší 1. jízda2
100,0%
4
100,0%
2
100,0%
8
100,0%
čistých jízd4
100,0%
8
100,0%
4
100,0%
16
100,0%