| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
7. | 49.31 | 45,8 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U18 |
14. | 111.51 | 123,4 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
1. | 1/DS | - | ||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U18 |
2. | 2/DS | 1.80 | 1,7 | - |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 |
24. | 37.60 | 60,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 individual |
31. | 7.20 | 12,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal junior |
18. | 24.88 | 22,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal junior |
26. | 63.16 | 63,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
18. | 12.95 | 13,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
26. | 13.07 | 15,0 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1W slalom -U18 |
3. | 10.60 | 9,9 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U18 |
1. | - | ||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | WX1 slalom | - | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1W slalom -U18R2 |
1. | - | ||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U18R2 |
1. | - | ||||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom semifinal junior |
18. | 47.45 | 42,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom semifinal junior |
22. | 15.38 | 14,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat junior |
18. | 35.99 | 31,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat junior |
22. | 17.81 | 18,1 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1W slalom -U16 |
12. | 143.00 | 164,1 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1W slalom -U16 |
15. | 26.88 | 35,2 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom heat junior |
12. | 23.75 | 21,4 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom heat junior |
20. | 45.12 | 49,3 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | WX1 slalom cross junior |
42. | 33.14 | 49,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 | 20 |
| CRINO Lucy | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 7. | 1. | 9. | 18. | 1. | 3. | 28. | 18. | 12. | 12. |
| odstup % | 45,8 | 0,0 | 13,7 | 22,9 | 0,0 | 9,9 | 31,9 | 42,0 | 164,1 | 21,4 |
| % poražených soupeřů | 45,5 | 100,0 | 83,0 | 41,4 | 100,0 | 50,0 | 40,0 | 41,4 | 8,3 | 42,1 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 12.0 | 12.0 | 12.5 | 8.8 | 10.9 |
| medián | 12 | 12 | 3 | 7 | 9 |
| modus | 12 | 12 | 1 | 1 | 1 |
| počet závodů | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 21,4 | 164,1 | 20,9 | 20,6 | 35,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 42,1 | 8,3 | 57,9 | 67,5 | 55,2 |
| počet jízd | 2 | 2 | 8 | 8 | 20 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 100,0% | 2 50,0% | 2 50,0% | 5 50,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 1 50,0% | 4 50,0% | 4 50,0% | 10 50,0% |
| CRINO Lucy | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 14. | 2. | 15. | 26. | 1. | 1. | 28. | 22. | 15. | 20. |
| odstup % | 123,4 | 1,7 | 15,0 | 63,6 | 0,0 | 0,0 | 18,1 | 14,9 | 35,2 | 49,3 |
| % poražených soupeřů | 13,3 | 93,3 | 77,0 | 13,8 | 100,0 | 100,0 | 55,0 | 27,6 | 51,7 | 34,5 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 20.0 | 15.0 | 13.0 | 14.3 | 14.4 |
| medián | 20 | 15 | 1 | 14 | 15 |
| modus | 20 | 15 | 1 | 2 | 1 |
| počet závodů | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 49,3 | 35,2 | 8,2 | 50,9 | 32,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 34,5 | 51,7 | 70,7 | 49,4 | 56,6 |
| počet jízd | 2 | 2 | 8 | 8 | 20 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 100,0% | 2 50,0% | 2 50,0% | 5 50,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 1 50,0% | 6 75,0% | 4 50,0% | 12 60,0% |
| CRINO Lucy | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 24. | 31. | 42. |
| odstup % | 60,3 | 12,1 | 49,6 |
| % poražených soupeřů | 52,1 | 37,5 | 2,4 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 42.0 | 27.5 | 32.3 |
| medián | 42 | 24 | 31 |
| modus | 42 | 24 | 24 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 49,6 | 36,2 | 40,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 2,4 | 44,8 | 30,7 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 4 100,0% | 6 100,0% |