| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U18 |
3. | 34.56 | 33,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18 |
3. | 20.58 | 21,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U18R2 |
3. | 55.34 | 52,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18R2 |
2. | 6.22 | 6,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
50. | 9.60 | 15,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
50. | 32.60 | 48,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal junior |
17. | 19.62 | 18,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal junior |
29. | 72.43 | 73,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
17. | 14.58 | 15,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
29. | 23.38 | 26,9 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom semifinal junior |
22. | 27.32 | 24,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom semifinal junior |
28. | 30.67 | 29,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom heat junior |
22. | 16.77 | 16,9 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat junior |
28. | 15.06 | 16,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat junior |
42. | 98.29 | 87,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat junior |
44. | 43.37 | 44,0 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1W slalom | 17. | 86.67 | 75,3 | - | ||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | C1W slalom | 14. | 61.23 | 50,8 | - | ||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | WX1 slalom | 15. | 14.67 | 24,5 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom heat junior |
15. | 131.01 | 117,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 9 | 17 |
| SURMA Vladyslava | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 24.05.24 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 3. | 3. | 12. | 17. | 24. | 22. | 42. | 14. | 15. |
| odstup % | 52,6 | 33,6 | 15,4 | 18,0 | 16,9 | 24,8 | 87,2 | 50,8 | 117,9 |
| % poražených soupeřů | 50,0 | 50,0 | 76,6 | 44,8 | 32,4 | 27,6 | 8,9 | 53,6 | 26,3 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 15.0 | 14.0 | 29.3 | 8.8 | 16.9 |
| medián | 15 | 14 | 24 | 3 | 15 |
| modus | 15 | 14 | 22 | 3 | 3 |
| počet závodů | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 117,9 | 50,8 | 43,0 | 29,9 | 46,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 26,3 | 53,6 | 23,0 | 55,4 | 41,1 |
| počet jízd | 2 | 2 | 6 | 8 | 18 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 22,2% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% | 5 62,5% | 9 50,0% |
| SURMA Vladyslava | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 24.05.24 |
| pořadí | 2. | 3. | 24. | 29. | 30. | 28. | 44. | 17. |
| odstup % | 6,7 | 21,2 | 26,9 | 73,0 | 16,2 | 29,8 | 44,0 | 75,3 |
| % poražených soupeřů | 90,0 | 80,0 | 62,3 | 3,4 | 39,6 | 6,9 | 28,3 | 59,0 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 17.0 | 34.0 | 14.5 | 22.1 |
| medián | 17 | 30 | 3 | 24 |
| modus | 17 | 28 | 2 | 2 |
| počet závodů | 1 | 3 | 4 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 75,3 | 30,0 | 31,9 | 36,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 59,0 | 24,9 | 58,9 | 46,2 |
| počet jízd | 2 | 6 | 8 | 16 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 2 50,0% | 3 37,5% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 4 66,7% | 4 50,0% | 8 50,0% |
| SURMA Vladyslava | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 24.05.24 |
| pořadí | 50. | 50. | 15. |
| odstup % | 48,4 | 15,5 | 24,5 |
| % poražených soupeřů | 10,9 | 10,9 | 6,7 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 15.0 | 50.0 | 38.3 |
| medián | 15 | 50 | 50 |
| modus | 15 | 50 | 50 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 24,5 | 31,9 | 29,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 6,7 | 10,9 | 9,5 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 2 66,7% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 4 100,0% | 6 100,0% |