| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom | 20. | 14.30 | 15,3 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | WX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom S |
24. | 8.79 | 21,6 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross individual |
33. | 13.46 | 24,0 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross |
33. | 32.66 | 48,5 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1W slalom heat |
19. | 8.95 | 10,4 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross individual |
39. | 11.90 | 17,2 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross |
39. | 30.00 | 42,9 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1W slalom heat |
39. | 60.34 | 56,5 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | WX1 slalom cross |
2. | 3.26 | 5,0 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | WX1 slalom cross individual |
31. | 9.44 | 16,8 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | K1W slalom heat |
35. | 26.60 | 32,9 | - | ||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross |
38. | - | ||||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1W slalom | 20. | 94.90 | 82,5 | - | ||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | WX1 slalom | 10. | 9.31 | 15,6 | - | ||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | K1W slalom | 21. | 33.15 | 32,8 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom semifinal junior |
21. | 16.76 | 17,3 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom heat junior |
2. | 10.01 | 10,9 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | WX1 slalom cross junior |
7. | 10.50 | 15,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| NAGASU Momoka | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 04.09.25 | sl 0 28.08.25 | sl 0 24.05.24 | sl 0 26.01.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 |
| pořadí | 24. | 20. | 19. | 39. | 35. | 20. | 21. | 2. | 21. |
| odstup % | 21,6 | 15,3 | 10,4 | 56,5 | 32,9 | 82,5 | 32,8 | 10,9 | 17,3 |
| % poražených soupeřů | 67,6 | 73,6 | 56,1 | 11,6 | 19,0 | 51,3 | 28,6 | 96,6 | 28,6 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 11.5 | 20.5 | 37.0 | 21.0 | 22.3 |
| medián | 2 | 20 | 35 | 20 | 21 |
| modus | 2 | 20 | 35 | 19 | 20 |
| počet závodů | 2 | 2 | 2 | 3 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 14,1 | 57,6 | 44,7 | 15,8 | 31,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 62,6 | 40,0 | 15,3 | 65,8 | 48,1 |
| počet jízd | 4 | 4 | 4 | 6 | 18 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 50,0% | 0 0,0% | 2 66,7% | 3 33,3% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 33,3% | 7 38,9% |
| NAGASU Momoka | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 28.08.25 | sl 0 28.08.25/2 | SP2 sl 06.06.24 | sl 0 24.05.24 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 33. | 33. | 39. | 39. | 2. | 31. | 38. | 10. | 7. |
| odstup % | 48,5 | 24,0 | 42,9 | 17,2 | 5,0 | 16,8 | 0,0 | 15,6 | 15,7 |
| % poražených soupeřů | 15,8 | 15,8 | --- | --- | 97,6 | 26,8 | --- | 40,0 | 85,7 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 7.0 | 24.0 | 27.8 | 33.0 | 25.8 |
| medián | 7 | 10 | 31 | 33 | 33 |
| modus | 7 | 10 | 39 | 33 | 33 |
| počet závodů | 1 | 2 | 4 | 2 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 15,7 | 7,8 | 20,5 | 36,3 | 20,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 85,7 | 20,0 | 31,1 | 15,8 | 31,3 |
| počet jízd | 2 | 4 | 8 | 4 | 18 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 1 50,0% | 4 100,0% | 2 100,0% | 8 88,9% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 4 100,0% | 8 100,0% | 4 100,0% | 18 100,0% |