ONOZAWA Mine, 0

JPNregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross individual
26.   6.1312,2-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross
35.   45.4383,3-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
heat
39.   14.2014,6-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City WX1 slalom
cross
40.   43.6177,4-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
heat
47.   15.7817,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior individual
7.   1.642,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
final junior
10.   24.2124,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior
10.   32.6048,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
semifinal junior
10.   9.369,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat junior
10.   7.598,7-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross individual
43.   9.4113,5-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross
43.   27.7338,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior individual
12.   1.883,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior
19.   44.4079,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
33.   23.1123,4-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1W slalom 28.   133.20115,8-
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships K1W slalom 24.   39.8439,4-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
semifinal junior
13.   9.6510,0-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
heat junior
12.   15.5917,0-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow WX1 slalom
cross junior
37.   33.1449,6-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103992|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103992|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10           10
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

ONOZAWA Minesl 0
11.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl 0
08.07.25
sl 0
24.05.24
sl 0
26.01.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
pořadí39.47.4.11.10.33.28.24.12.13.
odstup %14,617,78,79,424,323,4115,839,417,010,0
% poražených soupeřů35,624,695,165,518,246,730,817,962,157,1
pořadí2023202420252026celkem
průměr12.526.033.022.222.1
medián1224331113
modus12243344
počet závodů221510
průměrný odstup od vítěze %13,577,623,414,928,0
průměrné % poražených soupeřů59,624,446,747,845,4
počet jízd4421020
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
10,0%
čistých jízd2
50,0%
1
25,0%
1
50,0%
6
60,0%
10
50,0%

Kategorie WX1

ONOZAWA Minesl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 157
15.08.23
pořadí35.26.40.10.7.43.43.19.12.37.
odstup %83,312,277,448,42,638,413,579,93,349,6
% poražených soupeřů37,053,735,083,689,119,219,264,778,414,3
pořadí202320252026celkem
průměr37.015.529.127.2
medián37123526
modus37124343
počet závodů12710
průměrný odstup od vítěze %49,641,639,440,8
průměrné % poražených soupeřů14,371,648,149,4
počet jízd241420
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
7
100,0%
10
100,0%
čistých jízd2
100,0%
4
100,0%
14
100,0%
20
100,0%