HU Zhaoshan, 0

CHNregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross
10.   12.7925,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross individual
30.   3.678,0-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1M slalom
heat
49.   11.2713,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE MX1 slalom
cross
36.   40.0066,7-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1M slalom
heat
22.   8.649,6-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom 33.   9.2711,0-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja MX1 slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
17.   3.208,9-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City MX1 slalom
cross
30.   47.8491,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
heat
47.   7.349,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross individual
43.   4.757,3-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross
43.   29.1941,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1M slalom
heat
52.   17.4319,1-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen MX1 slalom
cross
15.   44.0178,6-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen MX1 slalom
cross individual
23.   4.478,8-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1M slalom
heat
49.   58.9379,1-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1M slalom
heat
39.   15.4217,3-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104018|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104018|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8           8
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

HU Zhaoshansl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 162
05.10.23
pořadí49.22.17.33.47.52.49.39.
odstup %13,19,68,911,09,219,179,117,3
% poražených soupeřů40,072,787,574,241,831,114,335,6
pořadí20232026celkem
průměr39.038.438.5
medián394739
modus394949
počet závodů178
průměrný odstup od vítěze %17,321,420,9
průměrné % poražených soupeřů35,651,749,7
počet jízd21416
lepší 1. jízda0
0,0%
2
28,6%
2
25,0%
čistých jízd1
50,0%
7
50,0%
8
50,0%

Kategorie MX1

HU Zhaoshansl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
pořadí10.30.36.30.43.43.15.23.
odstup %25,88,066,791,741,27,378,68,8
% poražených soupeřů88,361,350,061,840,040,073,157,7
pořadí2026celkem
průměr28.828.8
medián3030
modus3030
počet závodů88
průměrný odstup od vítěze %41,041,0
průměrné % poražených soupeřů59,059,0
počet jízd1616
lepší 1. jízda8
100,0%
8
100,0%
čistých jízd16
100,0%
16
100,0%