THAVARASAH Luca, 2008

AUSregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior individual
45.   6.8512,2-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior
45.   32.1047,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
81.   76.8495,2-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1M slalom
-U18
20.   21.4625,3-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1M slalom
-U18R2
14.   65.3077,4-
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 K1M slalom
-U18
26.   29.2531,5-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 K1M slalom
-U18
26.   64.3265,0-
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships K1M slalom
LX
    -
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104032|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104032|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
5           5
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

THAVARASAH Lucasl 0
30.06.26
sl 0
27.07.25
sl 0
27.07.25/2
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
pořadí81.14.20.26.26.
odstup %95,277,425,331,565,0
% poražených soupeřů12,135,05,019,416,7
pořadí20252026celkem
průměr21.581.033.4
medián208126
modus268126
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %49,895,258,9
průměrné % poražených soupeřů19,012,117,6
počet jízd8210
lepší 1. jízda4
100,0%
0
0,0%
4
80,0%
čistých jízd4
50,0%
1
50,0%
5
50,0%

Kategorie MX1

THAVARASAH Lucasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
pořadí45.45.
odstup %47,312,2
% poražených soupeřů47,047,0
pořadí2026celkem
průměr45.045.0
medián4545
modus4545
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %29,829,8
průměrné % poražených soupeřů47,047,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd4
100,0%
4
100,0%