| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 55. | 4/U23 | 30.67 | 35,4 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1W slalom -U16 |
17. | 509.99 | 409,0 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1W slalom -U16 |
17. | 379.11 | 310,6 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -OPEN |
20. | 55.84 | 71,5 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -OPEN |
17. | 14/U23 | 124.49 | 144,8 | - |
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U18 |
1. | - | ||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | MX1 slalom | - | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U18R2 |
3. | 2.70 | 3,2 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U18 |
18. | 52.86 | 57,0 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U18 |
19. | 76.59 | 77,4 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -U18 |
10. | 56.62 | 81,9 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U18 |
8. | 5.07 | 8,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 3 | 11 |
| ŠEVČÍK Matej | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 |
| pořadí | 17. | 17. |
| odstup % | 409,0 | 310,6 |
| % poražených soupeřů | --- | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 17.0 | 17.0 |
| medián | 17 | 17 |
| modus | 17 | 17 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 359,8 | 359,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 0,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |
| ŠEVČÍK Matej | sl 132 02.10.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 55. | 20. | 17. | 3. | 1. | 18. | 19. | 8. |
| odstup % | 35,4 | 71,5 | 144,8 | 3,2 | 0,0 | 57,0 | 77,4 | 8,1 |
| % poražených soupeřů | 38,6 | 9,5 | 20,0 | 90,0 | 100,0 | 45,2 | 40,0 | 86,3 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 8.0 | 10.3 | 30.7 | 17.6 |
| medián | 8 | 3 | 20 | 17 |
| modus | 8 | 1 | 17 | 1 |
| počet závodů | 1 | 4 | 3 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 8,1 | 34,4 | 83,9 | 49,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 86,3 | 68,8 | 22,7 | 53,7 |
| počet jízd | 2 | 8 | 6 | 16 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 4 100,0% | 3 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 5 62,5% | 1 16,7% | 7 43,8% |