| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 13. | 6/DM | 9.98 | 11,5 | - |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom -O |
3. | 6.51 | 5,6 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
27. | 58.90 | 72,4 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
11. | 11/DM | 12.64 | 14,0 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16 |
7. | 7.35 | 8,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16R2 |
10. | 11.63 | 14,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 118. | 29.04 | 34,1 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
84. | 10.40 | 23,0 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
10. | 11.25 | 15,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| KULTÁN Andrej | sl 132 02.10.26 | sl 0 31.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 13. | 3. | 27. | 11. | 10. | 7. | 84. | 118. | 10. |
| odstup % | 11,5 | 5,6 | 72,4 | 14,0 | 14,3 | 8,6 | 23,0 | 34,1 | 15,9 |
| % poražených soupeřů | 86,4 | 83,3 | 59,4 | 83,9 | 71,0 | 80,6 | 46,1 | 23,0 | 80,9 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 10.0 | 101.0 | 11.8 | 31.4 |
| medián | 10 | 84 | 10 | 11 |
| modus | 10 | 84 | 3 | 10 |
| počet závodů | 1 | 2 | 6 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 15,9 | 28,5 | 21,1 | 22,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 80,9 | 34,6 | 77,4 | 68,3 |
| počet jízd | 2 | 4 | 12 | 18 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 5 83,3% | 8 88,9% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 1 25,0% | 5 41,7% | 7 38,9% |