| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | 33. | 19/DM | 34.46 | 35,2 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -OPEN |
4. | 12.26 | 12,0 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -OPEN |
3. | 14.47 | 13,5 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
18. | 61.28 | 65,7 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
5. | 5/DM | 12.92 | 12,3 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U16 |
3. | 17.36 | 18,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | WX1 slalom U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U16R2 |
3. | 8.09 | 8,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
49. | 4.63 | 7,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
49. | 32.60 | 48,4 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U14 |
5. | 19.00 | 16,6 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U14R2 |
6. | 17.17 | 15,6 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U14 |
10. | 43.49 | 34,9 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U14 |
8. | 21.39 | 16,4 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1W slalom -U14 |
4. | 13.79 | 17,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 12 |
| ŠOŠKOVÁ Patrícia | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 33. | 4. | 3. | 18. | 5. | 3. | 3. | 6. | 5. | 10. | 8. | 4. |
| odstup % | 35,2 | 12,0 | 13,5 | 65,7 | 12,3 | 8,4 | 18,3 | 15,6 | 16,6 | 34,9 | 16,4 | 17,5 |
| % poražených soupeřů | 37,3 | 40,0 | 60,0 | 41,4 | 87,5 | 90,0 | 90,0 | 50,0 | 60,0 | 50,0 | 58,8 | 84,2 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 4.0 | 7.3 | 9.9 | 8.5 |
| medián | 4 | 6 | 4 | 5 |
| modus | 4 | 5 | 3 | 3 |
| počet závodů | 1 | 4 | 7 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 17,5 | 20,9 | 23,6 | 22,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 84,2 | 54,7 | 63,7 | 62,4 |
| počet jízd | 2 | 8 | 14 | 24 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 4 100,0% | 7 100,0% | 12 100,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 2 25,0% | 7 50,0% | 10 41,7% |
| ŠOŠKOVÁ Patrícia | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 49. | 49. |
| odstup % | 48,4 | 7,5 |
| % poražených soupeřů | 12,7 | 12,7 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 49.0 | 49.0 |
| medián | 49 | 49 |
| modus | 49 | 49 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 27,9 | 27,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 12,7 | 12,7 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |