| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom | 25. | 3/DS | 41.85 | 37,0 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | - | ||||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
10. | 105.37 | 97,8 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
6. | 6/DS | 17.69 | 14,9 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U18 |
2. | 7.94 | 7,7 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18 |
8. | 39.00 | 40,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | WX1 slalom U18 |
1. | - | ||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U18R2 |
2. | 20.23 | 19,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18R2 |
8. | 28.84 | 31,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal junior |
14. | 14.64 | 13,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
14. | 20.71 | 21,9 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1W slalom -U16 |
1. | - | ||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16 |
15. | 62.95 | 65,6 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | WX1 slalom | - | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1W slalom -U16R2 |
1. | - | ||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16R2 |
7. | 7.72 | 7,7 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1W slalom -U16 |
3. | 15.48 | 12,4 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U16 |
12. | 32.19 | 31,5 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1W slalom -U16 |
3. | 17.60 | 13,1 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U16 |
12. | 25.30 | 21,8 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U16 |
9. | 9/DM | 32.90 | 26,1 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U16 |
12. | 12/DM | 147.50 | 114,3 | - |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | WX1 slalom | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 13 | 19 |
| GARBARZ Daria | sl 132 02.10.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 25. | 10. | 6. | 2. | 2. | 24. | 14. | 1. | 1. | 3. | 3. | 9. | 12. |
| odstup % | 37,0 | 97,8 | 14,9 | 19,2 | 7,7 | 21,9 | 13,5 | 0,0 | 0,0 | 12,4 | 13,1 | 26,1 | 114,3 |
| % poražených soupeřů | 20,0 | 18,2 | 54,5 | 75,0 | 75,0 | 51,1 | 55,2 | 100,0 | 100,0 | 81,8 | 80,0 | 46,7 | 26,7 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 10.5 | 2.0 | 11.9 | 8.6 |
| medián | 9 | 1 | 10 | 6 |
| modus | 9 | 1 | 2 | 1 |
| počet závodů | 2 | 4 | 7 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 70,2 | 6,4 | 30,3 | 29,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 36,7 | 90,5 | 49,9 | 60,3 |
| počet jízd | 4 | 8 | 14 | 26 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 4 100,0% | 5 71,4% | 11 84,6% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 6 75,0% | 7 50,0% | 15 57,7% |
| GARBARZ Daria | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 8. | 8. | 7. | 15. | 12. | 12. |
| odstup % | 31,2 | 40,2 | 7,7 | 65,6 | 31,5 | 21,8 |
| % poražených soupeřů | 30,0 | 30,0 | 62,5 | 12,5 | 50,0 | 47,6 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 11.5 | 8.0 | 10.3 |
| medián | 12 | 8 | 8 |
| modus | 12 | 8 | 8 |
| počet závodů | 4 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 31,7 | 35,7 | 33,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 43,2 | 30,0 | 38,8 |
| počet jízd | 8 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 5 62,5% | 2 50,0% | 7 58,3% |