PARKER Jayden, 2008

NZLregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior individual
19.   3.265,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior
27.   32.1047,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
58.   21.2326,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross junior individual
16.   3.086,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat junior
31.   12.3014,8-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom MX1 slalom     -
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104123|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104123|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
2           2
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

PARKER Jaydensl 0
30.06.26
sl 0
08.07.25
pořadí58.31.
odstup %26,314,8
% poražených soupeřů37,458,9
pořadí20252026celkem
průměr31.058.044.5
medián315831
modus315831
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %14,826,320,5
průměrné % poražených soupeřů58,937,448,2
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%

Kategorie MX1

PARKER Jaydensl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
08.07.25
pořadí27.19.16.
odstup %47,35,86,0
% poražených soupeřů68,778,378,9
pořadí20252026celkem
průměr16.023.020.7
medián161919
modus161916
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %6,026,619,7
průměrné % poražených soupeřů78,973,575,3
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
3
100,0%
čistých jízd2
100,0%
4
100,0%
6
100,0%