| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 57. | 13.14 | 15,5 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | 50. | 11.82 | 22,8 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
54. | 6.57 | 18,3 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom | 13. | 9.54 | 10,8 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 53. | 10.63 | 12,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | 63. | 8.60 | 13,0 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
145. | 61.04 | 134,8 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal junior |
17. | 7.65 | 8,6 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
17. | 7.66 | 9,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom final junior |
12. | 29.75 | 35,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal junior |
12. | 7.89 | 9,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
12. | 7.79 | 9,3 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 91. | 15.01 | 17,8 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | MX1 slalom | 49. | 11.79 | 22,1 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | MX1 slalom | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 |
| MEDVID Artur | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 | sl 106 02.08.24 |
| pořadí | 54. | 57. | 13. | 145. | 53. | 20. | 17. | 17. | 12. | 12. | 91. |
| odstup % | 18,3 | 15,5 | 10,8 | 134,8 | 12,5 | 9,5 | 8,6 | 9,3 | 9,2 | 35,0 | 17,8 |
| % poražených soupeřů | 58,6 | 54,8 | 76,5 | 6,5 | 65,8 | 68,9 | 44,8 | 78,1 | 62,1 | --- | 33,3 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 91.0 | 39.4 | 41.3 | 44.6 |
| medián | 91 | 17 | 54 | 20 |
| modus | 91 | 12 | 13 | 12 |
| počet závodů | 1 | 7 | 3 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 17,8 | 31,3 | 14,8 | 25,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 33,3 | 46,6 | 63,3 | 49,9 |
| počet jízd | 2 | 14 | 6 | 22 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 28,6% | 2 66,7% | 4 36,4% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 11 78,6% | 2 33,3% | 13 59,1% |
| MEDVID Artur | sl 0 14.08.26 | sl 105 15.08.25 | sl 106 02.08.24 |
| pořadí | 50. | 63. | 49. |
| odstup % | 22,8 | 13,0 | 22,1 |
| % poražených soupeřů | 25,8 | 17,3 | 18,6 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 49.0 | 63.0 | 50.0 | 54.0 |
| medián | 49 | 63 | 50 | 50 |
| modus | 49 | 63 | 50 | 49 |
| počet závodů | 1 | 1 | 1 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 22,1 | 13,0 | 22,8 | 19,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 18,6 | 17,3 | 25,8 | 20,6 |
| počet jízd | 2 | 2 | 2 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 1 100,0% | 1 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 2 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% |