| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
18. | 2.84 | 6,2 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
34. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
45. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
2. | 0.47 | 0,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom final junior |
7. | 6.79 | 7,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
7. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
7. | 1.86 | 2,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
7. | 8.18 | 10,1 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
41. | 4.71 | 7,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
41. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1M slalom heat |
74. | 158.43 | 173,3 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
32. | 6.14 | 12,1 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
32. | 12.92 | 23,1 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1M slalom heat |
41. | 15.03 | 20,2 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | MX1 slalom cross individual |
38. | 7.83 | 12,2 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | MX1 slalom cross |
38. | 31.67 | 46,4 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1M slalom heat |
63. | 69.19 | 73,9 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | MX1 slalom cross individual |
48. | 10.64 | 21,1 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | MX1 slalom cross |
48. | 41.71 | 71,6 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | K1M slalom heat |
44. | 12.20 | 16,9 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 43. | 8.77 | 10,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | 50. | 2.83 | 4,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
51. | 7.18 | 15,9 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal junior |
22. | 9.83 | 11,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
22. | 5.09 | 6,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
20. | 5.21 | 12,4 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
23. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
4. | 1.62 | 3,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
23. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
38. | 15.18 | 18,2 | - | |
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | MX1 slalom cross |
58. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1M slalom heat |
57. | - | ||||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | MX1 slalom cross |
61. | - | |||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | MX1 slalom | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 13 |
| KRACHKO Arkhyp | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 04.09.25 | sl 0 28.08.25 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | SP5 sl 19.09.24 |
| pořadí | 29. | 6. | 7. | 74. | 41. | 63. | 44. | 51. | 43. | 9. | 22. | 38. | 27. |
| odstup % | 10,1 | 2,1 | 7,8 | 173,3 | 20,2 | 73,9 | 16,9 | 15,9 | 10,3 | 6,3 | 11,0 | 18,2 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 69,2 | 82,8 | 45,5 | 1,4 | 28,6 | 4,6 | 28,3 | 67,5 | 72,4 | 86,9 | 27,6 | 49,3 | --- |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 27.0 | 38.6 | 31.4 | 34.9 |
| medián | 27 | 43 | 29 | 38 |
| modus | 27 | 9 | 6 | 6 |
| počet závodů | 1 | 7 | 5 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,0 | 21,8 | 42,7 | 28,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 48,1 | 45,5 | 43,4 |
| počet jízd | 2 | 14 | 10 | 26 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 28,6% | 0 0,0% | 2 15,4% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 8 57,1% | 6 60,0% | 15 57,7% |
| KRACHKO Arkhyp | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 28.08.25 | sl 0 28.08.25/2 | sl 105 15.08.25 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | SP5 sl 19.09.24 | SP4 sl 12.09.24 |
| pořadí | 34. | 18. | 45. | 7. | 2. | 41. | 41. | 32. | 32. | 38. | 38. | 48. | 48. | 50. | 23. | 20. | 23. | 4. | 58. | 61. |
| odstup % | 101,8 | 6,2 | 66,7 | 47,3 | 0,8 | 41,2 | 7,2 | 23,1 | 12,1 | 46,4 | 12,2 | 71,6 | 21,1 | 4,3 | 120,3 | 12,4 | 120,3 | 3,2 | 0,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 57,1 | 77,3 | 37,1 | 92,8 | 98,8 | 42,9 | 42,9 | 40,4 | 40,4 | 31,5 | 31,5 | 13,0 | 13,0 | 34,7 | 58,5 | 64,2 | 58,5 | 95,8 | --- | --- |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 59.5 | 32.4 | 28.0 | 33.2 |
| medián | 58 | 38 | 32 | 34 |
| modus | 58 | 23 | 32 | 23 |
| počet závodů | 2 | 9 | 9 | 20 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,0 | 45,7 | 34,0 | 35,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 44,5 | 58,9 | 46,5 |
| počet jízd | 4 | 18 | 18 | 40 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 9 100,0% | 9 100,0% | 20 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 18 100,0% | 18 100,0% | 40 100,0% |