| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 21. | 11/DS | 12.46 | 13,2 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 37. | 13/DS | 20.73 | 23,9 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U18 |
16. | 67.84 | 70,1 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U18 |
8. | 5.66 | 6,0 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U18 |
13. | 16.64 | 16,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U18 |
16. | 11.53 | 11,9 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U18 |
4. | 5.15 | 6,1 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
21. | 17.67 | 22,5 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U18 |
8. | 8/DS | 12.37 | 12,6 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
20. | 20/DS | 57.17 | 60,9 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18 |
8. | 14.19 | 15,1 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18 |
5. | 13.00 | 14,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U18 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18R2 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18R2 |
- | |||||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _U18 |
3. | 2.50 | 2,8 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U18 |
25. | 59.93 | 72,0 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _U18 |
5. | 3.81 | 4,0 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U18 |
9. | 7.90 | 9,1 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U16 |
5. | 20.17 | 22,5 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U16 |
12. | 8.28 | 9,6 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U16R2 |
4. | 9.35 | 10,0 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U16R2 |
4. | 5.69 | 6,4 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
10. | 7.34 | 8,0 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1M slalom -U16 |
3. | 9.91 | 10,3 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
4. | 6.15 | 6,1 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1M slalom -U16 |
4. | 7.25 | 7,0 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -U16 |
21. | 16.89 | 24,7 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U16 |
37. | 18.82 | 29,2 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | MX1 slalom | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 13 | 26 |
| KUSY Adam | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 21. | 16. | 13. | 4. | 8. | 8. | 3. | 5. | 4. | 5. | 3. | 4. | 21. |
| odstup % | 13,2 | 70,1 | 16,4 | 6,1 | 12,6 | 15,1 | 2,8 | 4,0 | 10,0 | 22,5 | 10,3 | 7,0 | 24,7 |
| % poražených soupeřů | 61,5 | 37,5 | 52,0 | 85,0 | 65,0 | 36,4 | 77,8 | 50,0 | 75,0 | 63,6 | 88,9 | 84,2 | 39,4 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 21.0 | 4.0 | 9.8 | 8.8 |
| medián | 21 | 4 | 8 | 5 |
| modus | 21 | 4 | 8 | 4 |
| počet závodů | 1 | 4 | 8 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 24,7 | 12,5 | 17,5 | 16,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 39,4 | 77,9 | 58,2 | 62,8 |
| počet jízd | 2 | 8 | 16 | 26 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 4 100,0% | 7 87,5% | 12 92,3% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 4 50,0% | 7 43,8% | 12 46,2% |
| KUSY Adam | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 37. | 8. | 16. | 21. | 20. | 5. | 25. | 9. | 4. | 12. | 10. | 4. | 37. |
| odstup % | 23,9 | 6,0 | 11,9 | 22,5 | 60,9 | 14,6 | 72,0 | 9,1 | 6,4 | 9,6 | 8,0 | 6,1 | 29,2 |
| % poražených soupeřů | 59,1 | 82,9 | 62,5 | 47,4 | 55,8 | 80,0 | 4,0 | 66,7 | 88,5 | 57,7 | 81,6 | 94,0 | 54,4 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 37.0 | 7.5 | 17.6 | 16.0 |
| medián | 37 | 4 | 16 | 12 |
| modus | 37 | 4 | 5 | 4 |
| počet závodů | 1 | 4 | 8 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 29,2 | 7,5 | 27,6 | 21,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 54,4 | 80,5 | 57,3 | 64,2 |
| počet jízd | 2 | 8 | 16 | 26 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 4 100,0% | 7 87,5% | 12 92,3% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 4 50,0% | 7 43,8% | 12 46,2% |