| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 21. | 7.36 | 8,7 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | 65. | 1.62 | 3,1 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
82. | 10.79 | 30,0 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal U-23 |
18. | 5.98 | 7,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
18. | 4.58 | 5,8 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1M slalom heat |
42. | 18.21 | 24,4 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 57. | 10.81 | 12,7 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
9. | 5.32 | 11,8 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 44. | 5.41 | 6,4 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | MX1 slalom | 39. | 3.73 | 6,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| BUECHNER Jonas | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 106 02.08.24 |
| pořadí | 82. | 21. | 15. | 18. | 42. | 9. | 57. | 44. |
| odstup % | 30,0 | 8,7 | 5,8 | 7,2 | 24,4 | 11,8 | 12,7 | 6,4 |
| % poražených soupeřů | 36,7 | 83,9 | 82,3 | 41,4 | 26,8 | 94,8 | 63,2 | 68,1 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 44.0 | 33.0 | 35.6 | 36.0 |
| medián | 44 | 9 | 21 | 21 |
| modus | 44 | 9 | 15 | 9 |
| počet závodů | 1 | 2 | 5 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 6,4 | 12,2 | 15,2 | 13,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 68,1 | 79,0 | 54,2 | 62,2 |
| počet jízd | 2 | 4 | 10 | 16 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 2 40,0% | 4 50,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 2 50,0% | 9 90,0% | 12 75,0% |
| BUECHNER Jonas | sl 0 14.08.26 | sl 0 24.05.24 |
| pořadí | 65. | 39. |
| odstup % | 3,1 | 6,5 |
| % poražených soupeřů | 3,0 | 2,6 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 39.0 | 65.0 | 52.0 |
| medián | 39 | 65 | 39 |
| modus | 39 | 65 | 39 |
| počet závodů | 1 | 1 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 6,5 | 3,1 | 4,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 2,6 | 3,0 | 2,8 |
| počet jízd | 2 | 2 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 100,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |