| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom | 42. | 74.07 | 83,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
- | |||||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 119. | 62.86 | 74,6 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | MX1 slalom | - | ||||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | MX1 slalom | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 2 |
| VELEBA Jakub | sl 0 31.07.26 | sl 106 02.08.24 |
| pořadí | 42. | 119. |
| odstup % | 83,5 | 74,6 |
| % poražených soupeřů | 19,6 | 12,6 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 119.0 | 42.0 | 80.5 |
| medián | 119 | 42 | 42 |
| modus | 119 | 42 | 42 |
| počet závodů | 1 | 1 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 74,6 | 83,5 | 79,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 12,6 | 19,6 | 16,1 |
| počet jízd | 2 | 2 | 4 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |