| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom | 9. | 12.89 | 13,8 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | WX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom S |
22. | 8.44 | 20,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom final |
11. | 6.14 | 6,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | WX1 slalom cross |
32. | 43.61 | 77,4 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom semifinal |
11. | - | |||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom heat |
11. | 3.98 | 4,5 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross individual |
34. | 6.18 | 8,9 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
34. | 27.73 | 38,4 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1W slalom heat |
52. | 105.84 | 103,2 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross individual |
36. | 18.56 | 33,1 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross |
36. | 32.66 | 48,5 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1W slalom heat |
27. | 11.94 | 13,8 | - | ||
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross |
14. | 34.68 | 53,1 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross individual |
41. | 19.21 | 30,9 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom semifinal |
29. | 26.39 | 25,4 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom heat |
29. | 9.76 | 10,2 | - | |
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross individual |
15. | 4.38 | 6,3 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross |
18. | 30.00 | 42,9 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1W slalom semifinal |
16. | 9.18 | 8,6 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1W slalom heat |
16. | 27.06 | 25,4 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | WX1 slalom cross individual |
42. | 8.19 | 14,6 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | WX1 slalom cross |
42. | 35.26 | 54,5 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | K1W slalom heat |
26. | 11.75 | 14,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | 103. | 106.43 | 115,4 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | WX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
39. | 10.43 | 20,6 | - | ||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1W slalom | 14. | 35.04 | 30,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 15 |
| LI Shiting | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl 0 20.07.26/2 | sl 0 20.07.26/3 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 28.08.25 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 24.05.24 |
| pořadí | 22. | 9. | 13. | 1. | 11. | 52. | 27. | 29. | 29. | 30. | 16. | 26. | 39. | 103. | 14. |
| odstup % | 20,7 | 13,8 | 4,5 | 0,0 | 6,7 | 103,2 | 13,8 | 10,2 | 25,4 | 25,4 | 8,6 | 14,5 | 20,6 | 115,4 | 30,5 |
| % poražených soupeřů | 70,4 | 88,9 | 80,3 | 100,0 | 9,1 | 3,8 | 36,6 | 46,2 | 3,4 | 32,6 | 46,4 | 40,5 | 64,2 | 6,4 | 66,7 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 14.0 | 38.9 | 19.3 | 28.1 |
| medián | 14 | 29 | 13 | 26 |
| modus | 14 | 29 | 1 | 29 |
| počet závodů | 1 | 7 | 7 | 15 |
| průměrný odstup od vítěze % | 30,5 | 31,4 | 23,2 | 27,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 66,7 | 34,2 | 55,6 | 46,4 |
| počet jízd | 2 | 14 | 14 | 30 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 28,6% | 2 28,6% | 5 33,3% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 7 50,0% | 8 57,1% | 16 53,3% |
| LI Shiting | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 28.08.25 | sl 0 28.08.25/2 |
| pořadí | 32. | 34. | 34. | 36. | 36. | 14. | 41. | 18. | 15. | 42. | 42. |
| odstup % | 77,4 | 38,4 | 8,9 | 48,5 | 33,1 | 53,1 | 30,9 | 42,9 | 6,3 | 54,5 | 14,6 |
| % poražených soupeřů | 48,3 | 36,5 | 36,5 | 7,9 | 7,9 | 74,0 | 20,0 | 55,3 | 63,2 | --- | --- |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 28.7 | 34.4 | 31.3 |
| medián | 18 | 34 | 34 |
| modus | 42 | 34 | 34 |
| počet závodů | 6 | 5 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 33,7 | 41,2 | 37,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 35,4 | 27,4 | 31,8 |
| počet jízd | 12 | 10 | 22 |
| lepší 1. jízda | 6 100,0% | 5 100,0% | 11 100,0% |
| čistých jízd | 12 100,0% | 10 100,0% | 22 100,0% |