| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | 31. | 4/DS | 32.12 | 32,8 | - |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
29. | 7.38 | 11,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
29. | 32.60 | 48,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal junior |
19. | 19.39 | 19,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
19. | 15.26 | 17,5 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16 |
5. | 6.01 | 6,3 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16R2 |
16. | 63.65 | 63,7 | - | ||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1W slalom | 16. | 74.63 | 64,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 |
| DUSIK Aleksandra | sl 132 02.10.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 0 24.05.24 |
| pořadí | 31. | 17. | 19. | 16. | 5. | 16. |
| odstup % | 32,8 | 17,5 | 19,5 | 63,7 | 6,3 | 64,9 |
| % poražených soupeřů | 41,2 | 73,8 | 37,9 | 6,3 | 75,0 | 61,5 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 16.0 | 10.5 | 22.3 | 17.3 |
| medián | 16 | 5 | 19 | 16 |
| modus | 16 | 5 | 17 | 16 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 64,9 | 35,0 | 23,3 | 34,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 61,5 | 40,7 | 51,0 | 49,3 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 | 12 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 1 33,3% | 3 50,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 3 75,0% | 3 50,0% | 6 50,0% |
| DUSIK Aleksandra | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 29. | 29. |
| odstup % | 48,4 | 11,9 |
| % poražených soupeřů | 49,1 | 49,1 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 29.0 | 29.0 |
| medián | 29 | 29 |
| modus | 29 | 29 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 30,1 | 30,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 49,1 | 49,1 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |