| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom | 71. | 100.72 | 108,0 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | WX1 slalom | 38. | 13.84 | 25,4 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom S |
72. | 183.29 | 449,7 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -OPEN |
4. | 14.56 | 14,6 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -OPEN |
6. | 6/U23 | 42.03 | 41,7 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -OPEN |
4. | 35.79 | 37,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | WX1 slalom OPEN |
2. | 15.42 | 24,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -OPENR2 |
4. | 31.95 | 35,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 individual |
47. | 22.79 | 38,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 |
47. | 37.60 | 60,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat U-23 |
38. | 35.77 | 40,5 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat junior |
47. | 123.74 | 133,2 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U18 |
19. | 19/DS | 76.46 | 68,5 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U18 |
21. | 21/DS | 169.34 | 138,7 | - |
| 14.07.2024 | 25 32.Podřipský slalom | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | 11. | 2/DS | 47.55 | 43,7 | OČ 0 |
| 13.07.2024 | 26 32. Podřipský slalom | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | 13. | 2/DS | 104.30 | 82,9 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 12 |
| BICKFORD Laura | sl 25 14.07.24 | sl 26 13.07.24 |
| pořadí | 11. | 13. |
| odstup % | 43,7 | 82,9 |
| % poražených soupeřů | 28,6 | 14,3 |
| pořadí | 2024 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 12.0 | 12.0 |
| medián | 11 | 11 |
| modus | 11 | 11 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 63,3 | 63,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 21,5 | 21,5 |
| počet jízd | 3 | 3 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| BICKFORD Laura | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 72. | 71. | 4. | 6. | 4. | 4. | 38. | 47. | 19. | 21. |
| odstup % | 449,7 | 108,0 | 14,6 | 41,7 | 35,3 | 37,6 | 40,5 | 133,2 | 68,5 | 138,7 |
| % poražených soupeřů | --- | 2,8 | 40,0 | 28,6 | --- | --- | 24,5 | 4,2 | 18,2 | 4,8 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 20.0 | 47.0 | 28.4 | 28.6 |
| medián | 19 | 47 | 6 | 19 |
| modus | 19 | 47 | 4 | 4 |
| počet závodů | 2 | 1 | 7 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 103,6 | 133,2 | 103,9 | 106,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 11,5 | 4,2 | 13,7 | 12,3 |
| počet jízd | 4 | 2 | 14 | 20 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 4 57,1% | 6 60,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 1 50,0% | 4 28,6% | 7 35,0% |
| BICKFORD Laura | sl 0 14.08.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 38. | 2. | 47. | 47. |
| odstup % | 25,4 | 24,2 | 60,3 | 38,5 |
| % poražených soupeřů | 9,8 | --- | 4,2 | 4,2 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 33.5 | 33.5 |
| medián | 38 | 38 |
| modus | 47 | 47 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 37,1 | 37,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 4,6 | 4,6 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 3 75,0% | 3 75,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 8 100,0% |