| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U18 |
37. | 75.22 | 79,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U18 |
21. | 30.00 | 31,0 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
- | ||||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
25. | 25/DS | 102.45 | 109,1 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18 |
18. | 36.35 | 40,8 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18R2 |
8. | 19.66 | 24,0 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
73. | 72/DM | 113.14 | 118,5 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
60. | 60/DM | 72.94 | 69,0 | - |
| 14.07.2024 | 25 32.Podřipský slalom | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 54. | 15/DM | 67.01 | 80,0 | OČ 0 |
| 13.07.2024 | 26 32. Podřipský slalom | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 55. | 15/DM | 91.40 | 102,0 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| CAMPBELL Joseph | sl 25 14.07.24 | sl 26 13.07.24 |
| pořadí | 54. | 55. |
| odstup % | 80,0 | 102,0 |
| % poražených soupeřů | 15,9 | 10,0 |
| pořadí | 2024 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 54.5 | 54.5 |
| medián | 54 | 54 |
| modus | 54 | 54 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 91,0 | 91,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 13,0 | 13,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| CAMPBELL Joseph | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 37. | 21. | 25. | 8. | 18. | 73. | 60. |
| odstup % | 79,4 | 31,0 | 109,1 | 24,0 | 40,8 | 118,5 | 69,0 |
| % poražených soupeřů | 12,2 | 50,0 | 44,2 | 63,2 | 15,0 | 4,0 | 23,4 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 66.5 | 21.8 | 34.6 |
| medián | 60 | 21 | 25 |
| modus | 60 | 8 | 8 |
| počet závodů | 2 | 5 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 93,7 | 56,9 | 67,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 13,7 | 36,9 | 30,3 |
| počet jízd | 4 | 10 | 14 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 5 100,0% | 7 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 5 50,0% | 7 50,0% |