| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U14 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U14R2 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14R2 |
- | |||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U14 |
9. | 62.32 | 56,4 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U14--2 |
2. | 14.98 | 14,2 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U14 |
3. | 52.28 | 40,5 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U14--2 |
4. | 53.82 | 41,3 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1W slalom -U14 |
5. | 12.00 | 10,2 | - | |
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1W slalom -U14 |
1. | - | |||
| 21.07.2024 | 97 Letní slalom v Českém Vrbném | Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok | K1W slalom | 25. | 29.36 | 35,8 | OČ 0 |
|
| 20.07.2024 | 96 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů | Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok | K1W slalom | 20. | 24.82 | 31,2 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 3 | 8 |
| SCHULZE ANNA | sl 97 21.07.24 | sl 96 20.07.24 |
| pořadí | 25. | 20. |
| odstup % | 35,8 | 31,2 |
| % poražených soupeřů | 38,5 | 54,8 |
| pořadí | 2024 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 22.5 | 22.5 |
| medián | 20 | 20 |
| modus | 20 | 20 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 33,5 | 33,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 46,7 | 46,7 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |
| SCHULZE ANNA | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 4. | 3. | 1. |
| odstup % | 41,3 | 40,5 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 66,7 | 83,3 | 100,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 2.7 | 2.7 |
| medián | 3 | 3 |
| modus | 1 | 1 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 27,3 | 27,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 83,3 | 83,3 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 3 50,0% |
| SCHULZE ANNA | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 2. | 9. | 5. |
| odstup % | 14,2 | 56,4 | 10,2 |
| % poražených soupeřů | 94,4 | 57,9 | 50,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 5.3 | 5.3 |
| medián | 5 | 5 |
| modus | 2 | 2 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 27,0 | 27,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 67,4 | 67,4 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 2 33,3% | 2 33,3% |