BROSSARD Suzanne, 2007

Vezere ckregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom 22.   14.7615,8-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja WX1 slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom 38.   66.3763,5-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom
S
18.   7.5818,6-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom
S
22.   6.2814,3-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 43.   17.5919,1-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom 58.   129.44132,1-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
70.   28.7056,7-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom
S
55.   62.81117,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
semifinal junior
20.   13.8713,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior
10.   -
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior individual
17.   5.1910,9-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat junior
20.   9.229,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
49.   63.0864,0-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U18
11. 12/DS 35.3630,1-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U18
14. 14/DS 60.8154,5-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U18
4. 4/DS 12.5710,3-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104192|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104192|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
9 5         14
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

BROSSARD Suzannesl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 99
21.07.24
pořadí22.38.55.58.11.
odstup %14,363,5117,5132,130,1
% poražených soupeřů52,315,920,613,628,6
pořadí202420252026celkem
průměr11.056.530.036.8
medián11552238
modus11552211
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %30,1124,838,971,5
průměrné % poražených soupeřů28,617,134,126,2
počet jízd24410
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
2
100,0%
5
100,0%
čistých jízd1
50,0%
1
25,0%
1
25,0%
3
30,0%

Kategorie K1W

BROSSARD Suzannesl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
pořadí18.22.70.43.18.20.49.14.4.
odstup %18,615,856,719,19,913,564,054,510,3
% poražených soupeřů76,170,834,961,564,634,520,040,985,7
pořadí202420252026celkem
průměr9.040.020.028.7
medián4431820
modus4181818
počet závodů2529
průměrný odstup od vítěze %32,432,617,229,1
průměrné % poražených soupeřů63,343,173,554,3
počet jízd410418
lepší 1. jízda2
100,0%
2
40,0%
2
100,0%
6
66,7%
čistých jízd3
75,0%
7
70,0%
1
25,0%
11
61,1%

Kategorie WX1

BROSSARD Suzannesl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
pořadí10.17.
odstup %0,010,9
% poražených soupeřů75,055,6
pořadí2025celkem
průměr13.513.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %5,45,4
průměrné % poražených soupeřů65,365,3
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd4
100,0%
4
100,0%