| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1W slalom -U18 |
3. | 33.43 | 30,2 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U18 |
7. | 23.96 | 22,4 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U16 |
30. | 79.07 | 76,3 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1W slalom -U18 |
6. | 80.47 | 72,9 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U18 |
9. | 24.63 | 21,6 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U16 |
22. | 41.18 | 37,1 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
9. | 80.40 | 74,6 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U18 |
7. | 15.08 | 16,7 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
12. | 12/DS | 152.64 | 128,6 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U18 |
4. | 4/DS | 15.17 | 14,4 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U18 |
5. | 35.84 | 34,8 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18 |
4. | 21.55 | 22,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | WX1 slalom U18 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U18R2 |
4. | 18.80 | 17,9 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18R2 |
5. | 16.33 | 17,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U18 |
4. | 10.68 | 10,3 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U18--2 |
8. | 35.29 | 36,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U18 |
3. | 17.02 | 14,6 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U18--2 |
2. | 15.25 | 12,8 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1W slalom -U16 |
3. | 9.43 | 8,5 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16 |
13. | 25.15 | 26,2 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | WX1 slalom | - | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1W slalom -U16R2 |
3. | 4.27 | 3,7 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16R2 |
17. | 82.82 | 82,9 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1W slalom -U16 |
5. | 24.81 | 19,9 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U16 |
13. | 35.19 | 34,4 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1W slalom -U16 |
8. | 131.10 | 97,6 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U16 |
19. | 48.02 | 41,4 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U16 |
15. | 15/DM | 213.76 | 169,5 | - |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
21. | 20/DM | 33.52 | 30,0 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
9. | 9/DM | 16.78 | 13,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 13 | 29 |
| TAUNT Robyn | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 |
| pořadí | 3. | 6. | 9. | 12. | 4. | 5. | 2. | 3. | 3. | 3. | 5. | 8. | 15. |
| odstup % | 30,2 | 72,9 | 74,6 | 128,6 | 17,9 | 34,8 | 12,8 | 14,6 | 3,7 | 8,5 | 19,9 | 97,6 | 169,5 |
| % poražených soupeřů | 71,4 | 28,6 | 27,3 | --- | 25,0 | --- | 75,0 | 50,0 | 71,4 | 75,0 | 63,6 | 30,0 | 6,7 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 15.0 | 4.8 | 5.5 | 6.0 |
| medián | 15 | 3 | 4 | 5 |
| modus | 15 | 3 | 3 | 3 |
| počet závodů | 1 | 4 | 8 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 169,5 | 32,4 | 48,3 | 52,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 6,7 | 60,0 | 34,7 | 40,3 |
| počet jízd | 2 | 8 | 16 | 26 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 4 100,0% | 8 100,0% | 13 100,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 4 50,0% | 8 50,0% | 13 50,0% |
| TAUNT Robyn | sl 91 26.07.26 | sl 91 26.07.26/2 | sl 90 25.07.26 | sl 90 25.07.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 30. | 7. | 22. | 9. | 7. | 4. | 5. | 4. | 8. | 4. | 17. | 13. | 13. | 19. | 21. | 9. |
| odstup % | 76,3 | 22,4 | 37,1 | 21,6 | 16,7 | 14,4 | 17,7 | 22,2 | 36,7 | 10,3 | 82,9 | 26,2 | 34,4 | 41,4 | 30,0 | 13,2 |
| % poražených soupeřů | 3,3 | 57,1 | 32,3 | 42,9 | 60,0 | 80,0 | 60,0 | 70,0 | 56,3 | 81,3 | --- | 25,0 | 45,5 | 14,3 | 42,9 | 77,1 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 15.0 | 15.5 | 10.0 | 12.0 |
| medián | 9 | 13 | 7 | 9 |
| modus | 9 | 13 | 4 | 4 |
| počet závodů | 2 | 4 | 10 | 16 |
| průměrný odstup od vítěze % | 21,6 | 46,2 | 27,5 | 31,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 60,0 | 21,2 | 54,3 | 46,8 |
| počet jízd | 4 | 8 | 20 | 32 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 4 100,0% | 10 100,0% | 16 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 4 50,0% | 10 50,0% | 16 50,0% |