| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
39. | 94.99 | 93,1 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U18 |
13. | 61.82 | 57,8 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
20. | 28.68 | 26,2 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U18 |
6. | 9.94 | 8,7 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U18 |
5. | 9.39 | 10,4 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U18 |
3. | 3/DS | 12.27 | 11,6 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18 |
9. | 71.12 | 73,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | WX1 slalom U18 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18R2 |
3. | 11.95 | 12,9 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U18 |
5. | 13.29 | 12,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U18--2 |
10. | 66.08 | 68,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXW slalom -U18 |
- | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U18 |
8. | 18.63 | 18,9 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | WX1 slalom | 1. | - | ||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U18R2 |
2. | 5.15 | 5,0 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U18 |
3. | 13.59 | 12,2 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U18 |
4. | 52.81 | 43,0 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
11. | 10/DM | 26.20 | 23,4 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
14. | 14/DM | 25.88 | 20,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 16 |
| ELCOCK Lara | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 |
| pořadí | 39. | 20. |
| odstup % | 93,1 | 26,2 |
| % poražených soupeřů | 19,1 | 61,2 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 29.5 | 29.5 |
| medián | 20 | 20 |
| modus | 20 | 20 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 59,7 | 59,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 40,2 | 40,2 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |
| ELCOCK Lara | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 13. | 6. | 5. | 3. | 3. | 9. | 10. | 5. | 2. | 8. | 3. | 4. | 11. | 14. |
| odstup % | 57,8 | 8,7 | 10,4 | 11,6 | 12,9 | 73,3 | 68,7 | 12,8 | 5,0 | 18,9 | 12,2 | 43,0 | 23,4 | 20,4 |
| % poražených soupeřů | 14,3 | 64,3 | 73,3 | 86,7 | 80,0 | 20,0 | 43,8 | 75,0 | 87,5 | 12,5 | 50,0 | 40,0 | 71,4 | 62,9 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 12.5 | 4.3 | 6.8 | 6.9 |
| medián | 11 | 3 | 5 | 5 |
| modus | 11 | 2 | 3 | 3 |
| počet závodů | 2 | 4 | 8 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 21,9 | 19,8 | 32,0 | 27,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 67,2 | 47,5 | 57,2 | 55,8 |
| počet jízd | 4 | 8 | 16 | 28 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 4 100,0% | 8 100,0% | 14 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 4 50,0% | 9 56,3% | 15 53,6% |