| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1W slalom -U18 |
7. | 124.02 | 111,9 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U16 |
1. | - | ||||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1W slalom -U18 |
3. | 36.83 | 33,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U16 |
2. | 2.87 | 2,6 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
6. | 15.59 | 14,5 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
3. | 3/DS | 1.96 | 1,7 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1W slalom _U18 |
1. | - | ||||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1W slalom _U18 |
1. | - | ||||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1W slalom -U18 |
1. | - | |||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1W slalom -O |
19. | 31.55 | 34,9 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1W slalom | 24. | 155.53 | 152,4 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
27. | 26/DM | 44.48 | 39,8 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
32. | 31/DM | 88.34 | 69,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 9 | 13 |
| FRATTON Amelie | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 |
| pořadí | 7. | 3. | 6. | 3. | 1. | 1. | 1. | 24. | 19. |
| odstup % | 111,9 | 33,4 | 14,5 | 1,7 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 152,4 | 34,9 |
| % poražených soupeřů | 14,3 | 71,4 | 54,5 | 81,8 | 100,0 | 100,0 | --- | --- | 21,7 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 7.2 | 7.2 |
| medián | 3 | 3 |
| modus | 1 | 1 |
| počet závodů | 9 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 38,7 | 38,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 49,3 | 49,3 |
| počet jízd | 18 | 18 |
| lepší 1. jízda | 8 88,9% | 8 88,9% |
| čistých jízd | 9 50,0% | 9 50,0% |
| FRATTON Amelie | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 1. | 2. | 27. | 32. |
| odstup % | 0,0 | 2,6 | 39,8 | 69,7 |
| % poražených soupeřů | 100,0 | 96,8 | 25,7 | 11,4 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 29.5 | 1.5 | 15.5 |
| medián | 27 | 1 | 2 |
| modus | 27 | 1 | 1 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 54,7 | 1,3 | 28,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 18,6 | 98,4 | 58,5 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% | 4 50,0% |