| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom final junior |
11. | 14.89 | 14,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
23. | 8.52 | 12,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
25. | 6.57 | 10,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal junior |
11. | 10.99 | 10,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
11. | 12.97 | 13,7 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1W slalom -U16 |
11. | 130.55 | 149,8 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1W slalom -U16 |
10. | 17.53 | 23,0 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U16 |
13. | 13/DM | 62.47 | 49,5 | - |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
12. | 11/DM | 26.99 | 24,1 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
34. | 33/DM | 134.23 | 105,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 5 | 8 |
| ULMER Lili | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 |
| pořadí | 10. | 10. | 11. | 11. | 13. |
| odstup % | 13,7 | 10,1 | 14,0 | 149,8 | 49,5 |
| % poražených soupeřů | 80,9 | 69,0 | 9,1 | 16,7 | 20,0 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 12.0 | 10.3 | 11.0 |
| medián | 11 | 10 | 11 |
| modus | 11 | 10 | 10 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 99,7 | 12,6 | 47,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 18,4 | 53,0 | 39,1 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 4 66,7% | 6 60,0% |
| ULMER Lili | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 10. | 12. | 34. |
| odstup % | 23,0 | 24,1 | 105,9 |
| % poražených soupeřů | 69,0 | 68,6 | 5,7 |
| pořadí | 2024 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 18.7 | 18.7 |
| medián | 12 | 12 |
| modus | 10 | 10 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 51,0 | 51,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 47,8 | 47,8 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 3 50,0% |
| ULMER Lili | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 23. | 25. |
| odstup % | 12,6 | 10,6 |
| % poražených soupeřů | 60,0 | 56,4 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 24.0 | 24.0 |
| medián | 23 | 23 |
| modus | 23 | 23 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 11,6 | 11,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 58,2 | 58,2 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |