| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -OPEN |
6. | 8.94 | 10,0 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -OPEN |
4. | 7.73 | 8,3 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -OPEN |
6. | 5.71 | 7,3 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -OPEN |
20. | 16/U23 | 61.30 | 71,3 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -OPEN |
9. | 15.07 | 18,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom OPEN |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -OPENR2 |
11. | 56.27 | 72,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
43. | 5.83 | 10,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
43. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
33. | 8.52 | 10,8 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
62. | 11.38 | 17,5 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
62. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
50. | 12.84 | 25,2 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
50. | 44.01 | 78,6 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 |
42. | 54.69 | 120,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat U23 |
41. | 9.92 | 12,6 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 individual |
42. | 9.32 | 21,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
50. | 6.07 | 12,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
50. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
54. | 13.27 | 15,9 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -OPEN |
8. | 6/U23 | 12.08 | 12,6 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -OPEN |
8. | 7/U23 | 11.04 | 10,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 |
| COWAN Padraig | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 6. | 4. | 6. | 20. | 11. | 9. | 33. | 41. | 54. | 8. | 8. |
| odstup % | 10,0 | 8,3 | 7,3 | 71,3 | 72,0 | 18,6 | 10,8 | 12,6 | 15,9 | 12,6 | 10,5 |
| % poražených soupeřů | 78,3 | 86,4 | 76,2 | 5,0 | 41,2 | 52,9 | 59,5 | 29,8 | 38,4 | 65,0 | 65,0 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 8.0 | 47.5 | 12.7 | 18.2 |
| medián | 8 | 41 | 9 | 9 |
| modus | 8 | 41 | 6 | 6 |
| počet závodů | 2 | 2 | 7 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 11,6 | 14,2 | 28,3 | 22,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 65,0 | 34,1 | 57,1 | 54,3 |
| počet jízd | 4 | 4 | 14 | 22 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 2 28,6% | 4 36,4% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 75,0% | 4 28,6% | 9 40,9% |
| COWAN Padraig | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 43. | 43. | 62. | 62. | 50. | 50. | 42. | 42. | 50. | 50. |
| odstup % | 82,1 | 10,9 | 41,2 | 17,5 | 78,6 | 25,2 | 120,7 | 21,9 | 91,7 | 12,0 |
| % poražených soupeřů | 44,7 | 44,7 | 12,9 | 12,9 | 5,8 | 5,8 | 6,8 | 6,8 | 41,0 | 41,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 46.0 | 51.7 | 49.4 |
| medián | 42 | 50 | 50 |
| modus | 42 | 43 | 50 |
| počet závodů | 4 | 6 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 61,6 | 42,6 | 50,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 23,9 | 21,1 | 22,2 |
| počet jízd | 8 | 12 | 20 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 6 100,0% | 10 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 12 100,0% | 20 100,0% |