| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 88. | 28.57 | 33,8 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | 57. | 18.84 | 36,3 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
92. | 12.80 | 35,6 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom | 27. | 22.06 | 24,9 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -OPEN |
13. | 21.24 | 26,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom OPEN |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -OPENR2 |
9. | 14.18 | 18,1 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
51. | 19.36 | 26,4 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 46. | 19.18 | 21,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 119. | 29.20 | 34,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | 70. | 9.27 | 14,1 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
126. | 20.45 | 45,2 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
35. | 10.44 | 24,9 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
35. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
44. | 16.46 | 20,4 | - | |
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U18 |
- | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U18R2 |
- | |||||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
35. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
66. | 17.39 | 34,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
53. | 32.40 | 38,9 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U18 |
48. | 77.05 | 122,4 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
33. | 33/DS | 34.82 | 36,3 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
19. | 19/DS | 37.20 | 35,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 14 |
| ROHRMEISTER Lukas | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 92. | 88. | 27. | 9. | 13. | 46. | 51. | 126. | 119. | 44. | 53. | 48. | 33. | 19. |
| odstup % | 35,6 | 33,8 | 24,9 | 18,1 | 26,3 | 21,5 | 26,4 | 45,2 | 34,3 | 20,4 | 38,9 | 122,4 | 36,3 | 35,1 |
| % poražených soupeřů | 28,9 | 29,8 | 49,0 | 52,9 | 29,4 | 37,5 | 40,5 | 18,8 | 22,4 | 29,5 | 28,8 | 7,8 | 28,9 | 60,0 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 33.3 | 85.5 | 46.6 | 54.9 |
| medián | 33 | 53 | 46 | 46 |
| modus | 19 | 44 | 9 | 9 |
| počet závodů | 3 | 4 | 7 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 64,6 | 34,7 | 26,6 | 37,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 32,2 | 24,9 | 38,3 | 33,2 |
| počet jízd | 6 | 8 | 14 | 28 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 2 50,0% | 4 57,1% | 9 64,3% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 3 37,5% | 6 42,9% | 12 42,9% |
| ROHRMEISTER Lukas | sl 0 14.08.26 | sl 105 15.08.25 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 57. | 70. | 35. | 35. | 35. | 66. |
| odstup % | 36,3 | 14,1 | 120,3 | 24,9 | 120,3 | 34,0 |
| % poražených soupeřů | 15,2 | 8,0 | 35,8 | 35,8 | 35,8 | 8,5 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 48.2 | 57.0 | 49.7 |
| medián | 35 | 57 | 35 |
| modus | 35 | 57 | 35 |
| počet závodů | 5 | 1 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 62,7 | 36,3 | 58,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 24,8 | 15,2 | 23,2 |
| počet jízd | 10 | 2 | 12 |
| lepší 1. jízda | 5 100,0% | 1 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 10 100,0% | 2 100,0% | 12 100,0% |