| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 122. | 84.86 | 100,3 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
90. | 12.47 | 34,6 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
59. | 34.17 | 43,2 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 |
43. | 54.69 | 120,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 individual |
43. | 18.35 | 43,1 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat U23 |
52. | 19.06 | 24,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
74. | 10.68 | 21,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
74. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
72. | 32.18 | 38,5 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
38. | 38/DS | 48.59 | 50,6 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
27. | 27/DS | 71.58 | 67,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 |
| MACIJAUSKS Martins | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 90. | 122. | 59. | 52. | 72. | 38. | 27. |
| odstup % | 34,6 | 100,3 | 43,2 | 24,2 | 38,5 | 50,6 | 67,5 |
| % poražených soupeřů | 30,5 | 2,4 | 26,6 | 10,5 | 17,4 | 17,8 | 42,2 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 32.5 | 62.0 | 90.3 | 65.7 |
| medián | 27 | 52 | 90 | 59 |
| modus | 27 | 52 | 59 | 27 |
| počet závodů | 2 | 2 | 3 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 59,0 | 31,4 | 59,4 | 51,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 30,0 | 14,0 | 19,8 | 21,1 |
| počet jízd | 4 | 4 | 6 | 14 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 2 66,7% | 4 57,1% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 75,0% | 2 33,3% | 7 50,0% |
| MACIJAUSKS Martins | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 43. | 43. | 74. | 74. |
| odstup % | 120,7 | 43,1 | 91,7 | 21,1 |
| % poražených soupeřů | 4,5 | 4,5 | 12,0 | 12,0 |
| pořadí | 2025 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 58.5 | 58.5 |
| medián | 43 | 43 |
| modus | 43 | 43 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 69,2 | 69,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 8,3 | 8,3 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 8 100,0% |