| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 96. | 35.44 | 41,9 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
91. | 12.64 | 35,1 | - | |
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 89. | 16.98 | 19,9 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
108. | 14.86 | 32,8 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
22. | 22/DS | 15.83 | 16,5 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
28. | 28/DS | 75.39 | 71,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 |
| KAISER Diego | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 91. | 96. | 108. | 89. | 22. | 28. |
| odstup % | 35,1 | 41,9 | 32,8 | 19,9 | 16,5 | 71,1 |
| % poražených soupeřů | 29,7 | 23,4 | 30,5 | 42,1 | 53,3 | 40,0 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 25.0 | 98.5 | 93.5 | 72.3 |
| medián | 22 | 89 | 91 | 89 |
| modus | 22 | 89 | 91 | 22 |
| počet závodů | 2 | 2 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 43,8 | 26,4 | 38,5 | 36,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 46,7 | 36,3 | 26,6 | 36,5 |
| počet jízd | 4 | 4 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 75,0% | 1 25,0% | 6 50,0% |