| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 82. | 22.86 | 27,0 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
109. | 19.82 | 55,1 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
58. | 10.07 | 18,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
58. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
51. | 18.48 | 23,4 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
32. | 8.47 | 20,2 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
32. | 6.51 | 14,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
43. | 15.93 | 19,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
32. | 6.51 | 14,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
53. | 8.55 | 16,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
54. | 34.65 | 41,6 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
35. | 35/DS | 40.56 | 42,2 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
32. | 32/DS | 31.26 | 29,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 |
| AUZNIEKS Klavs | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 109. | 82. | 51. | 43. | 54. | 35. | 32. |
| odstup % | 55,1 | 27,0 | 23,4 | 19,8 | 41,6 | 42,2 | 29,5 |
| % poražených soupeřů | 15,6 | 34,7 | 36,7 | 31,1 | 27,4 | 24,4 | 31,1 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 33.5 | 48.5 | 80.7 | 58.0 |
| medián | 32 | 43 | 82 | 51 |
| modus | 32 | 43 | 51 | 32 |
| počet závodů | 2 | 2 | 3 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 35,8 | 30,7 | 35,1 | 34,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 27,8 | 29,3 | 29,0 | 28,7 |
| počet jízd | 4 | 4 | 6 | 14 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 2 66,7% | 4 57,1% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 75,0% | 4 66,7% | 9 64,3% |
| AUZNIEKS Klavs | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 58. | 58. | 32. | 32. | 32. | 53. |
| odstup % | 82,1 | 18,8 | 14,3 | 20,2 | 14,3 | 16,7 |
| % poražených soupeřů | 25,0 | 25,0 | 41,5 | 41,5 | 41,5 | 26,8 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 37.3 | 58.0 | 44.2 |
| medián | 32 | 58 | 32 |
| modus | 32 | 58 | 32 |
| počet závodů | 4 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 16,4 | 50,4 | 27,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 37,8 | 25,0 | 33,6 |
| počet jízd | 8 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 4 100,0% | 12 100,0% |