PESTEL David, 2007

LKV Saxonia Anhaltregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-OPEN
10.   15.2218,8-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-OPENR2
13.   18.4423,6-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1M slalom
-OPEN
11.   11.3313,7-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1M slalom
-OPEN--2
29.   68.3083,9-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1M slalom
-U18
8.   9.8211,6-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1M slalom
-U18R2
2.   2.543,0-
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 K1M slalom
-U18
12.   11.9312,9-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 K1M slalom
-U18
5.   5.625,7-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1M slalom 98.   19.3022,9-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U18
33.   21.1533,6-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
    -
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
    -
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104253|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104253|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10           10
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

PESTEL Davidsl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 0
03.07.26
sl 0
03.07.26/2
sl 0
27.07.25
sl 0
27.07.25/2
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
sl 106
02.08.24
ECA Bratisla
27.07.24
pořadí13.10.29.11.2.8.12.5.98.33.
odstup %23,618,883,913,73,011,612,95,722,933,6
% poražených soupeřů29,447,13,469,795,065,064,586,728,137,3
pořadí202420252026celkem
průměr65.56.815.822.1
medián3351111
modus332102
počet závodů24410
průměrný odstup od vítěze %28,28,335,023,0
průměrné % poražených soupeřů32,777,837,452,6
počet jízd48820
lepší 1. jízda2
100,0%
4
100,0%
3
75,0%
9
90,0%
čistých jízd2
50,0%
4
50,0%
5
62,5%
11
55,0%