| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom final junior |
5. | 11.55 | 13,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
9. | 1.65 | 2,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
14. | - | ||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal junior |
5. | 10.05 | 11,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
14. | 4.28 | 4,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
14. | 5.68 | 7,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
5. | 12.09 | 14,4 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
14. | 14/DM | 11.13 | 11,7 | - |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U16 |
6. | 6/DM | 8.09 | 7,7 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U16 |
4. | 4/DM | 7.36 | 6,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 5 | 8 |
| CHETOUI Theo | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 30. | 10. | 5. | 6. | 4. |
| odstup % | 14,4 | 11,0 | 13,1 | 7,7 | 6,4 |
| % poražených soupeřů | 53,2 | 69,0 | 63,6 | 77,3 | 86,4 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 5.0 | 15.0 | 11.0 |
| medián | 4 | 10 | 6 |
| modus | 4 | 5 | 4 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 7,0 | 12,8 | 10,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 81,9 | 61,9 | 69,9 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 50,0% | 5 50,0% |
| CHETOUI Theo | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 99 21.07.24 |
| pořadí | 21. | 14. | 14. |
| odstup % | 7,0 | 4,8 | 11,7 |
| % poražených soupeřů | 78,0 | 55,2 | 82,7 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 14.0 | 17.5 | 16.3 |
| medián | 14 | 14 | 14 |
| modus | 14 | 14 | 14 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 11,7 | 5,9 | 7,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 82,7 | 66,6 | 72,0 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 2 50,0% | 3 50,0% |
| CHETOUI Theo | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 14. | 9. |
| odstup % | 0,0 | 2,9 |
| % poražených soupeřů | 84,3 | 90,4 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 11.5 | 11.5 |
| medián | 9 | 9 |
| modus | 9 | 9 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 1,5 | 1,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 87,4 | 87,4 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |