| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
16. | 6.59 | 7,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal junior |
21. | 17.06 | 18,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
16. | 3.69 | 4,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
21. | 9.88 | 11,8 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U16 |
1. | - | ||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U16 |
26. | 56.33 | 65,5 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U16R2 |
2. | 3.99 | 4,3 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U16R2 |
7. | 9.88 | 11,1 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
4. | 3.34 | 3,6 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1M slalom -U16 |
10. | 15.24 | 15,9 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
35. | 59.69 | 59,2 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1M slalom -U16 |
7. | 13.80 | 13,3 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -U16 |
32. | 96.94 | 142,0 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U16 |
78. | 92.05 | 142,7 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
41. | 41/DM | 27.28 | 28,6 | - |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U16 |
20. | 20/DM | 73.10 | 69,6 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U16 |
11. | 11/DM | 30.65 | 26,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 9 | 17 |
| CLEATOR Alex | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 22. | 21. | 2. | 1. | 10. | 7. | 32. | 20. | 11. |
| odstup % | 11,8 | 18,6 | 4,3 | 0,0 | 15,9 | 13,3 | 142,0 | 69,6 | 26,5 |
| % poražených soupeřů | 66,1 | 31,0 | 91,7 | 100,0 | 50,0 | 68,4 | 6,1 | 13,6 | 54,5 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 21.0 | 5.0 | 21.5 | 14.0 |
| medián | 20 | 2 | 21 | 11 |
| modus | 11 | 1 | 21 | 1 |
| počet závodů | 3 | 4 | 2 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 79,3 | 8,4 | 15,2 | 33,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 24,7 | 77,5 | 48,6 | 53,5 |
| počet jízd | 6 | 8 | 4 | 18 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 4 100,0% | 0 0,0% | 7 77,8% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 5 62,5% | 2 50,0% | 10 55,6% |
| CLEATOR Alex | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 |
| pořadí | 11. | 16. | 7. | 26. | 4. | 35. | 78. | 41. |
| odstup % | 4,6 | 7,4 | 11,1 | 65,5 | 3,6 | 59,2 | 142,7 | 28,6 |
| % poražených soupeřů | 89,0 | 48,3 | 76,9 | 3,8 | 93,9 | 32,0 | 2,5 | 46,7 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 59.5 | 18.0 | 13.5 | 27.3 |
| medián | 41 | 7 | 11 | 16 |
| modus | 41 | 4 | 11 | 4 |
| počet závodů | 2 | 4 | 2 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 85,6 | 34,9 | 6,0 | 40,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 24,6 | 51,7 | 68,7 | 49,1 |
| počet jízd | 4 | 8 | 4 | 16 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 4 100,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 5 62,5% | 3 75,0% | 10 62,5% |