MITCHELL Jake, 2010

Paddle UKregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow C1M slalom
-U16
1.   -
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-U16
3.   3.704,3-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow MX1 slalom
U16
    -
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow C1M slalom
-U16R2
1.   -
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-U16R2
4.   4.976,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior individual
41.   5.8310,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior
41.   32.1047,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
semifinal junior
23.   8.739,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
23.   4.976,2-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 92.   17.4720,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking MX1 slalom 62.   7.6611,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom 85.   49.1054,0-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
123.   19.6643,4-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom
S
75.   16.0832,4-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1M slalom
-U14
12.   60.4380,2-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U14
7.   7.2410,3-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U14
7. 7/ZS 27.2224,4-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
41. 37/ZS 58.4054,8-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
2. 2/ZS 1.981,7-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104268|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104268|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
9 6         15
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

MITCHELL Jakesl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
pořadí1.1.75.85.12.7.
odstup %0,00,032,454,080,224,4
% poražených soupeřů100,0100,025,314,315,445,5
pořadí202420252026celkem
průměr9.580.01.030.2
medián77517
modus77511
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %52,343,20,031,8
průměrné % poražených soupeřů30,519,8100,050,1
počet jízd44412
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
2
100,0%
6
100,0%
čistých jízd2
50,0%
3
75,0%
3
75,0%
8
66,7%

Kategorie K1M

MITCHELL Jakesl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
pořadí4.3.18.23.123.92.7.41.2.
odstup %6,14,36,29,843,420,510,354,81,7
% poražených soupeřů90,393,581,324,120,840,187,228,698,3
pořadí202420252026celkem
průměr16.7107.512.034.8
medián792418
modus29232
počet závodů3249
průměrný odstup od vítěze %22,332,06,617,5
průměrné % poražených soupeřů71,430,572,362,7
počet jízd64818
lepší 1. jízda3
100,0%
2
100,0%
2
50,0%
7
77,8%
čistých jízd3
50,0%
1
25,0%
6
75,0%
10
55,6%

Kategorie MX1

MITCHELL Jakesl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 105
15.08.25
pořadí41.41.62.
odstup %47,310,411,6
% poražených soupeřů51,851,818,7
pořadí20252026celkem
průměr62.041.048.0
medián624141
modus624141
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %11,628,823,1
průměrné % poražených soupeřů18,751,840,8
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
3
100,0%
čistých jízd2
100,0%
4
100,0%
6
100,0%