| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16 |
2. | 7.48 | 8,4 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16--2 |
5. | 7.65 | 8,5 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16 |
6. | 7.66 | 7,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16--2 |
5. | 8.18 | 8,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXM slalom -U16 |
26. | 2.45 | 3,1 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
4. | 4/ZS | 13.09 | 11,7 | - |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
15. | 15/ZS | 17.01 | 16,0 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
7. | 7/ZS | 12.79 | 11,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 3 | 7 |
| KRAUSSE Yannick | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 99 21.07.24 |
| pořadí | 5. | 6. | 4. |
| odstup % | 8,0 | 7,8 | 11,7 |
| % poražených soupeřů | 77,8 | 70,6 | 72,7 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 4.0 | 5.5 | 5.0 |
| medián | 4 | 5 | 5 |
| modus | 4 | 5 | 4 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 11,7 | 7,9 | 9,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 72,7 | 74,2 | 73,7 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 2 66,7% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 33,3% |
| KRAUSSE Yannick | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 5. | 2. | 15. | 7. |
| odstup % | 8,5 | 8,4 | 16,0 | 11,1 |
| % poražených soupeřů | 90,9 | 97,7 | 75,0 | 89,7 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 11.0 | 3.5 | 7.3 |
| medián | 7 | 2 | 5 |
| modus | 7 | 2 | 2 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 13,5 | 8,5 | 11,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 82,4 | 94,3 | 88,3 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 2 100,0% | 3 75,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 4 100,0% | 4 50,0% |