ZACHOS Dimitrios, 2011

Nautical Club of Chalkidaregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
heat
58.   32.3535,7-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1M slalom
heat
70.   25.7929,9-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1M slalom
heat
43.   25.4026,5-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1M slalom
heat
71.   101.60112,5-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1M slalom
heat
62.   21.8726,0-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
heat
77.   66.6983,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
heat junior
33.   13.7616,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
45.   15.4819,2-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1M slalom
-O
    -
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1M slalom
-O
    -
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1M slalom     -
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1M slalom     -
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 K1M slalom
-U14
9.   17.9718,9-
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 C1M slalom
-U14
6.   35.0234,8-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 K1M slalom
-U14
4.   8.137,9-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 C1M slalom
-U14
11.   80.4974,7-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U14
28.   52.8174,9-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
22. 22/ZS 23.9322,5-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
14. 14/ZS 26.9623,4-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104272|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104272|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
9 6         15
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

ZACHOS Dimitriossl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
pořadí58.43.62.33.6.11.
odstup %35,726,526,016,434,874,7
% poražených soupeřů18,635,411,648,458,316,7
pořadí20252026celkem
průměr8.549.035.5
medián64333
modus6336
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %54,826,235,7
průměrné % poražených soupeřů37,528,531,5
počet jízd4812
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd1
25,0%
4
50,0%
5
41,7%

Kategorie K1M

ZACHOS Dimitriossl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
pořadí70.71.77.45.9.4.28.22.14.
odstup %29,9112,583,319,218,97,974,922,523,4
% poražených soupeřů13,89,13,851,681,893,542,662,577,6
pořadí202420252026celkem
průměr21.36.565.837.8
medián2247028
modus144454
počet závodů3249
průměrný odstup od vítěze %40,313,461,243,6
průměrné % poražených soupeřů60,987,719,648,5
počet jízd64818
lepší 1. jízda3
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
4
44,4%
čistých jízd1
16,7%
1
25,0%
4
50,0%
6
33,3%