HUDEK Jonas, 2010

SKP Bratislavaregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom 89.   29.1134,4-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja MX1 slalom 55.   14.5728,1-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
79.   9.5526,5-
31.07.2026
01.08.2026
0 WRR - Bratislava K1M slalom 52.   144.88163,4-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
46.   37.9446,6-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
10. 10/DM 9.6910,7-
28.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan II. K1M slalom
_U16
16.   11.7114,3-
27.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan I. K1M slalom
_U16
19.   13.5015,5-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1M slalom
-O
79.   77.60105,7-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1M slalom
-I
10.   75.5169,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 121.   33.0938,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking MX1 slalom 61.   6.9510,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
152.   77.36170,9-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1M slalom
-U16
17.   27.3631,8-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II MX1 slalom     -
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1M slalom
-U16R2
8.   11.2012,6-
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 K1M slalom
-U16
29.   71.3777,6-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 K1M slalom
-U16
27.   140.98139,8-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U14
13.   14.3820,4-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
25. 24/ZS 46.4343,6-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
15. 15/ZS 27.4423,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104273|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104273|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
18           18
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

HUDEK Jonassl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
31.07.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
28.06.26
sl 0
27.06.26
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
27.07.25
sl 0
27.07.25/2
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
pořadí79.89.52.46.10.16.19.10.79.152.121.8.17.29.27.13.25.15.
odstup %26,534,4163,446,610,714,315,569,9105,7170,938,912,631,877,6139,820,443,623,8
% poražených soupeřů39,129,0---29,785,567,461,718,27,11,921,173,138,542,948,074,557,175,9
pořadí202420252026celkem
průměr17.759.044.444.8
medián15274625
modus1381010
počet závodů36918
průměrný odstup od vítěze %29,378,654,158,1
průměrné % poražených soupeřů69,237,637,542,8
počet jízd6121836
lepší 1. jízda2
66,7%
6
100,0%
8
88,9%
16
88,9%
čistých jízd1
16,7%
5
41,7%
7
38,9%
13
36,1%

Kategorie MX1

HUDEK Jonassl 0
14.08.26
sl 105
15.08.25
pořadí55.61.
odstup %28,110,5
% poražených soupeřů18,220,0
pořadí20252026celkem
průměr61.055.058.0
medián615555
modus615555
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %10,528,119,3
průměrné % poražených soupeřů20,018,219,1
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
100,0%
2
100,0%
4
100,0%